Jump to content
Sign in to follow this  
turgut aydın

Kıyıdan Beklemeli Avlar

Recommended Posts

Bir süre ucuz makinalar kullandıktan sonra çıtayı biraz yükselteyim dedim.Okuma trio rex salt düşündüm ama forumlarda öven de var paralayanda bende çıtayı bir tık daha yükselteyim dedim

Bir süre ucuz makinalar kullandıktan sonra çıtayı biraz yükselteyim dedim.Okuma trio rex salt düşündüm ama forumlarda öven de var paralayanda bende çıtayı bir tık daha yükselteyim dedim

övünç bey başlığı görürse size yardımcı olur.

onun bilgisi dışında acele karar verip lütfen makine almayın.

Öncelikle hoşgeldiniz.eğer yanlış görmediysem bu makine 1500 tl civarı.şahsi kanaatim Penn affinity 7000/8000 e de bakın.hem çok iyi hem yarı fiyata,tabi daiwa da mükemmel marka

Öncelikle hoşgeldiniz, Sorduğunuz soruya gelince;

Kullanmadığın bir makinayı işin ehli değilsen yermek doğru olmaz... Yücel abi önerdiği makinayı birebir kullanıyor diye biliyorum...

Senin sorduğun soruyu işin ehli olan Övünç kardeşimiz rahatlıkla detayıyla cevaplayabilir ama o da bu aralar iş sebebiyle aramızda değilim... Ara ara konuyu kontroledersen fırsatını bulduğunda ve konuyu görürse muhakkak cevaplayacaktır....

Hoşbulduk yorumlar için teşekkürler. Penn affinity aklımın bir köşesine yazdım.Övünç beyden daiwa procargo için bir yorum alabilirsem.Sabırla bekliyorum.

Bahsettiğim makinaları kullanıyorum.ve memnunum.tabi ramazan kardeşimin dediği gibi bizim sitenin uzmanı Övünç, onun tavsiyeleri sayesinde makinalar konusunda bilgi sahibi olduk.

Daiwa Pro Cargo Ento 4500 serisini alabilirsiniz, Magsealed ile donatılmıştır korozyona dayanıklıdır ve bakım ihtiyacınız daha uzun zaman aralıklarında olacaktır.

Surf için oldukça eleverişli ve hafif bir makinadır. Fiyat olarak bütçenize uyarsa çok iyi bir makina.

Daiwa Pro Cargo Ento 4500 serisini alabilirsiniz, Magsealed ile donatılmıştır korozyona dayanıklıdır ve bakım ihtiyacınız daha uzun zaman aralıklarında olacaktır.

Surf için oldukça eleverişli ve hafif bir makinadır. Fiyat olarak bütçenize uyarsa çok iyi bir makina.

Ne dedim ben Övünç gelir güzel bir makina söyler dedim... :D :D :D