Jump to content
Sign in to follow this  
rkacar

Düzenlenecek Organizasyonlar Hakkında...

Recommended Posts

Sevgili Oltamisina Üyeleri,

Düzenlediğimiz yada düzenleyeceğimiz organizasyonlarda ben Ramazan Kaçar ve Övünç Dinç'in kesesine tek kuruş girmemektedir... Biliyorsunuz sizlerin istekleri üzerine bu organizasyonları düzenliyor, her seferinde sizlerin istediği bölgelerde ve şartlarda bunları gerçekleştirme çabası içine giriyoruz.... Elimizden geldiğince sizler için az maliyetli ve kolay şartlarda geçmesi için uğraş veriyoruz... Kimi organizasyonda yemeğinizi ayarlıyoruz, yemlerinizi ayarlıyoruz sizler sadece oltanızı alıp geliyorsunuz...

Peki bizlere yani organizasyon düzenleyenlere bunun ne gibi bir getirisi oluyor ? Cebimize para giriyormu ? Bunu hepiniz iyi biliyorsunuz ki Hayır... Sizlerin sözlerine olan güven duygusu sebebiyle  ne bir kapora alıyoruz nede başka bir talebimiz oluyor...

Ancak son yapılan 3 organizasyonda da son gün yapılan rezevasyon iptalleri sebebiyle ben ve Övünç'ün cebinden ekstra ücretler çıkmaktadır...  Bu sebeple bundan sonra yapılacak organizasyonlarda;

• Ücretin % 50'si kapora olarak talep edilecektir...

• Yem tedariği yapılmayacaktır...

• Yemek tedariği yapılmayacaktır... ( 2 günlük avlar dışında )

Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum...

Saygılarımla,

Ramo ve Halil kardeşime tamamı ile katılıyorum.

Ayrıca site üyesi arkadaşlarımızında misafirlerinden son anda gelmiyenlerin olması, o üyenin de mahcup olmasına neden olmaktadır.

Bu duruma düşen üyelerimizin her hangi bir sorumluluğunun olmadığı da tarafımızdan ayrıca bilinmektedir. Çünkü sadece iyi niyetlerinden dolayı misafirlerini kıramayıp isimlerine yazdırmaktadırlar ki daha önceki organizasyonlarda bu tür davranış içinde olanları bir sonraki turlarda görmemekteyiz.

Bir diğer husus ve talebim; Organizasyonlarda önceliğin üyelerimize tanınması, eksiklik halinde misafirlerin kabul edilmesi olmalıdır. 

Konunun açılmasını da ayrıca bekliyorum.

Ramo ve Halil kardeşime tamamı ile katılıyorum.

Ayrıca site üyesi arkadaşlarımızında misafirlerinden son anda gelmiyenlerin olması, o üyenin de mahcup olmasına neden olmaktadır.

Bu duruma düşen üyelerimizin her hangi bir sorumluluğunun olmadığı da tarafımızdan ayrıca bilinmektedir. Çünkü sadece iyi niyetlerinden dolayı misafirlerini kıramayıp isimlerine yazdırmaktadırlar ki daha önceki organizasyonlarda bu tür davranış içinde olanları bir sonraki turlarda görmemekteyiz.

Bir diğer husus ve talebim; Organizasyonlarda önceliğin üyelerimize tanınması, eksiklik halinde misafirlerin kabul edilmesi olmalıdır. 

Konunun açılmasını da ayrıca bekliyorum.

Elbette organizasyonlarda öncelik üyelerimizindir...  Yer olduğu takdirde de misafir kabul etmekteyiz...

Ayrıca elbette ki misafir gelmiyorsa ismini yazdıranın bir kabahati yok

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">  Boğazına sarılıp gel ulen diyecek halimiz yok ya... Sadece zamanında gelemeyeceğini söylesin gelmeyenler yeter...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ramazan bey yeni bir organizasyon olursa  eğer kabul ederseniz bende gelmeyi çok isterim saygılarımla....

Edited by obaba

Okan abi organizasyondan 2-3 hafta önce bilgilendirme konusu açıyoruz... Konuya cevap yazarak bilgilendirirsen katılmana engel bir durum yok...

Abim istiyorsun ama Tekne suan kuşadasında...  büyük teknelerin 1 kasım 1 nisan arasında gümüldür barınağında demirlemesi yasak olduğundan kaptan 1 nisan a kadar teknesi ile darboğaz hizmeti veriyor...

Zaten yeni sirkülere uygun 7,5 m. veya altı tekne ile çıkalım zaten.

o yasa çıkmaz abi.. en büyük zararı yine kendileri görürler...