Jump to content

ahmetfettah

Balıkçı
 • Content count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ahmetfettah last won the day on July 4 2014

ahmetfettah had the most liked content!

1 Follower

About ahmetfettah

 • Rank
  Miço
 • Birthday 12/28/1982

Ekstra

 • Adınız Soyadınız
  AHMET ODABAŞ
 • Katıldığınız Şehir
  İzmir
 • Kan Grubunuz
  A Rh (+)
 • Tercih Ettiğiniz Avcılık Tekniği
  Tekne Avı
 1. 14.05.2015 Jig Avım

  Ramazan merhaba hikayesi şöyle sabah yaklaşık 7 gibi açıldım yaklaşık 40 metrelerde balık jig bir kaç sefer asıldı ama alamadım anladığım kadarı ile iğneler küçüktü ondan.60 metrelerde pek vurmadı gene 40 metrelere döndüm vede zınk diye oturdu 15 metre balığı yorarak çektim buda 25-30 dk sürdü baya mücadele etti makinam çok yetersiz geldi misanam mum lu ip misina idi elle devam ettim son 10 metrede balık kendini bıraktı zaten vede kepçeme girmeye hak kazandı 6.200 gr geldi.
 2. Uzun zamandır denizi koklayamıyordum işlerimden dolayı. Bu yazın merak sardığım jig olayına giriş yaptım gerence açıklarında 4 saatin sonun bu yakışıklıyı tekneme aldım. Balık büyüdükçe heyecanda büyüyor.
 3. 06.12.2014 Gerence Avım

  Valla Ramazan yoğunluktan sizi anca uzaktan takip edebiliyorum. İki ayda bir de balık yapıyom
 4. Bayadır meraları yoklamıyordum. Deprem durduramadı beni. Herkese bol avlar.
 5. Gerence Kofana-Granyuz Avi

  Rica ederim Övünç.Buradan çok şey öğreniyorum bildiklerimi ve yaptıklarımı paylaşmak büyük zevk benim için.Bu arada bana iphone çalışacak kordinatları girdimmi beni denizde istediğim noktaya götürecek program lağzım.Bilen var mı ?
 6. Gerence Kofana-Granyuz Avi

  Önder abi merhaba gerence den açıldığın zaman solda milletvekili yazlıkları var yazlıkların bulunduğu kıyı hattını takibinde burun var burunun sığlıkları yaklaşık denize doğru 200 m sokuluyor bu sığlığın hafif sağ tarafa doğru 700-800 metre açıklarında dipte üç tane patlak var derinlik yaklaşık 20 m ile -30 m arasında değişiyor orda avlandık. Ben yer söylerim abi bende sıkıntı olmaz sonuçta denizin balığı bu herkes doğal yaşama bozmayacak şekilde nasiplene bilir.
 7. Uzun zamandır gidemediğim tekneme hafta sonu kısa bir tatil amaçlı ziyaret edeyim dedim.(Toplu organizasyonlardan sonra ilaç gibi geldi Kuzenimden aldığım topuk koordinatlarının üzerine cep telefonu sayesinde güç kaza buldum ve taze zargana ve sardalye ile babamla birlikte iki kişi avımızı gerçekleştirdik. Daha sonra trançaya jig yaptık ama iki tane sağlam jigi ısıran trançayı kancanın tahminen ağzını yırtması nedeniyle kaçırdık. Gerçeği kaçan balık her zaman büyük olur derler
 8. Big Foot Motor

  Bende 30 yada 25 bg mercury bakıyorum çok araştırdım herkes çin mallarından (parsun,hidea,fuji,vs.....) uzak dur diyor.Daha önceki motorum 15 bg mariner di bir kere bile arıza yapmadı.
 9. 15 Bg Mariner 4 Zamanli Uzun Şaft

  SAĞOL ABİ
 10. 15 Bg Mariner 4 Zamanli Uzun Şaft

  Sağ ol Ramazan denizde hız yapmak istiyorum
 11. ARKADAŞLAR MERHABA.MOTOR OLDUKÇA TEMIZDIR.2001 MODEL OLUP 2004 YILINDA KULLANILMAYA BAŞLANMIŞTIR.YENİ SİSTEM FOUR STRIKE,TÜM EVRAKLARI TAMDIR.FATURASI RUHSAT BAĞLAMA KÜTÜĞÜ ÇIKARILDIĞI İÇİN İZMİR LİMAN İŞLETMESİNDEDİR.SATIŞIDA ORADA YAPILACAKTIR.TÜM BAKIMLARI EKSIKSIZ YAPILMIŞTIR.BİR AY ÖNCE YAĞI-KUYRUK YAĞI VE GENEL BAKIMI YAPILMIŞTIR.TEK İPLE ÇALIŞIR.DEĞİŞTİRMEMIN NEDENI DAHA BÜYÜK MOTORA GEÇMEK İSTEMEMDİR.25 BG-30 BG-40 BG 4 ZAMANLI MOTORLARLA TAKAS OLUR.ÇALIŞIRKEN VİDEOSU VAR İZLEYEBİLİRSİNİZ. MOTORU BORNOVADA FORUMUN KARŞISINDA AKŞAMLARI GÖREBİLİRSİNİZ.İSTEYEN RESİM VE VIDEO YOLLAYA BİLİRİM.FİYAT OLARAK 3.500 TL DÜŞÜNÜYORUM.
 12. 5 Nisan Organizasyonu...

  Kaptan görüşsek bir ? Hava durumu için ne düşünüyor.
 13. Daiwa Opus Bull 6000H Sizce Alinir Mi?

  Tamam vaz geçildi
 14. [Hidden Content] linkte kampanyalı fiyatı var.Sizce alınır mı ?
×