Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Yüksek Devirli Daiwa Veya Shiamano Olta Makinesi Alıcam Bütçem 450 Tl Ile 650 Tl Arası Değerli Görüş

U

ufuk uraler

Kayıtlı Üye
Yüksek Devirli Daiwa Veya Shiamano Olta Makinesi Alıcam Bütçem 450 Tl Ile 650 Tl Arası Değerli Görüşlerinizi Bekliyorum

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Yüksek Devirli Daiwa Veya Shiamano Olta Makinesi Alıcam Bütçem 450 Tl Ile 650 Tl Arası Değerli Görüşlerinizi Bekliyorum
öncelikle merhaba,makineyi ne için kullanacaksınız ve hangi ilde siniz

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kullanım yeriniz makina seçiminde önemli... Nerede kullanacağınızı söylerseniz tavsiyelerimizi iletebiliriz.

U

ufuk uraler

Kayıtlı Üye
Kocaelinde yaşıyorum bu bölgede istavrit,mezgit,kirlangic,zargana, gibi baliklar tutuluyor. Tabi gölerde de Turna gibi göl balıklarıda var. Amacım hafif fakat güçlü bir makina almak. Tavsiye bekliyorum teşekkürler.

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Daiwa exceler 4000 tavsiye ederim.5.7/1 devir.daha alt segmentinde olan ninja modelini kullanılıyorum ve çokta memnunum.