Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Yat Karagöz, Kalk Karagöz....:)

• Konuyu başlatan ishak BALLICA
  • Başlangıç tarihi
ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Ishak abi yine siir tadında harika bir av raporu olmuş tebrikler
  Sevgili Şenol,yorumun ve güzel sözlerin için teşekkürler kardeşim.Darası ve daha güzeli inşallah sizlerin başına... :) :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Hem güzel bir av, hemde güzel bir sunum olmuş teşekkürler ishak abi. Karagöz tarlası bereketliymiş, devamına rastgele.
  Sevgili Ufuk, sabah saatlerinde yaşanan aksiliklerden sonra ani bir karar ile havanın da sakinliğinden cesaret alarak uzak bir yere yollandık.Esas amacımız bizim karagöz tarlası dediğimiz yere gitmekti.

Ama yolda boş kafesler arasında olta atan tur teknelerini görünce bizler de yolu daha fazla uzatmadan orada kaldık.Esas karagöz tarlası biraz daha ilerideydi... :) :)

http://www.dailymotion.com/video/xmlp7v_balik-avi-videosu-0035-ishak-ballica_sport?start=2

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
İlk vuruş ve ilk balık yine yengeden. İshak kardeşim bir daha TV ye çıkarsan telefon ile bağlanıp " İshak bey yerine eşini davet edin. Yengemiz bu işi daha iyi biliyor." diyeceğim.

Şaka bir yana ne mutlu ise. Aile olarak büyük bir tutku ile av güncesi yaşıyorsunuz.

Sevgi ve mutluluk ile avlarınıza devam.
 Ali Rıza abim, sen ne dersen kabul... :) :) Başımın üstünde yeri vardır her daim... :) :)   

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Tebrikler İshak bey karagözlerde bayağı güzelmiş afiyet olsun.
  Sevgili abim, karagözler gerçekten çok lezzetliydi.İlk parti afiyet ile yenildi.İkinci parti gelecek misafirlerimiz için revize edildi.

En son olta misina ailesi ile 5 nisanda tekneye çıktım ordada malum hiçkimse balık yakalayamadı ben ayrıca pert olmuştum :depressed: . O zamandan beri tekneye çıkmadım ,bu aralar arkadaşlarla beraber Ildıra gitmeyi düşünüyoruz inşallah güzel bir avda biz yaparız İshak abi Sizin videoları merakla takip ediyoruz yolumuza işık tutuyor tebrikler abi. parmak
  Sevgili Okan, balık işi gerçekten nasip işi.Balık avında bizim çözemediğimiz kim bilir kaç etmen vardır.Önder bey in de yukarıda dediği gibi Çeşme demek resmen mercan demektir. :) :) Ama bu av esnasında sabah suyunda bir türlü olmadı.Bahse konu yörede o gün av yapan başka dostlar ile de konuştum.Tüm gün sinek avlamışlar adeta.Günü akşam suyunda ancak kurtarabilmişler.

Ildır yöresi mercan dan daha çok karagözün yoğun olduğu bir yöre.Ha bu arada ama doğal, ama çiftlik kaçkını denilen çupraları da unutmamak lazım.

Bu yöre de av yaparken, en büyük faktör mazmuz olayını atlamamak lazım.Nihayetinde bu avdaki başarıyı biz buna borçluyuz diyebilirim.Yoksa balık burada da pek keyifsizdi... banane

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
  Sevgili abim, karagözler gerçekten çok lezzetliydi.İlk parti afiyet ile yenildi.İkinci parti gelecek misafirlerimiz için revize edildi.

Sevgili Okan, balık işi gerçekten nasip işi.Balık avında bizim çözemediğimiz kim bilir kaç etmen vardır.Önder bey in de yukarıda dediği gibi Çeşme demek resmen mercan demektir. :) :) Ama bu av esnasında sabah suyunda bir türlü olmadı.Bahse konu yörede o gün av yapan başka dostlar ile de konuştum.Tüm gün sinek avlamışlar adeta.Günü akşam suyunda ancak kurtarabilmişler.

Ildır yöresi mercan dan daha çok karagözün yoğun olduğu bir yöre.Ha bu arada ama doğal, ama çiftlik kaçkını denilen çupraları da unutmamak lazım.

Bu yöre de av yaparken, en büyük faktör mazmuz olayını atlamamak lazım.Nihayetinde bu avdaki başarıyı biz buna borçluyuz diyebilirim.Yoksa balık burada da pek keyifsizdi... banane
ishak abi ,mazmuz için ne kullanıyorsun,yarın nasip olursa o bölgeye gitmeye niyetliyiz.

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
ishak abi ,mazmuz için ne kullanıyorsun,yarın nasip olursa o bölgeye gitmeye niyetliyiz.
 Abisi seçeneklerden birisi de aşağıyı ara ara çiftlik yemi ile mazmuzlamak... :) :) Emin ol faydası olacaktır.