Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Torrix 12ft / 3.25

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Hepinize merhaba uzun zamandır bazı şeylere göz atmıyorduk bugun sizlere gerçekten işçiliği ve yapısı ile ünlü bir üreticinin tasarlamış olduğu kamışları tanıtacağız.

İngiltere'de Liverpool'da başlayan bir üretimin hikayesi olacak bu ... :)

Belkide bir çoğumuzun ismine bile duymadığı ama kalitesinden (Fiyatından) ; enlem ve boylam nedeni ile Ülkemizin pek rabet etmediği teğet şablonunda kaldığı kamışlardan:) bahsedeceğiz...

Kamışımız Torrix 12ft / 3.25 ,

Yapısı ile baştan sona karbon içeriği, görenleri adeta büyülüyor böyle bir yapıya sahip kamışın ağırlığının fazla olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz...

Torrix Dünya'nın en hafif kamışlarından bir tanesi ayrıca sahip olduğu Fufi yüzükleri %100 gerçek...

Gelelim bu güzel kamışın diğer görsellerine;

Tüm bu güzel resimlerden sonra hepimizi ilgilenderen en önemli nokta böyle bir kamışın alımı ve ücreti :)

Fiyat olarak ne yazıkki, £250 Civarı ücretlerden başlıyor aynı zamanda sanırım sadece E-bay ile alabilirsiniz.

Bizden tanıtması alamasakta görmedik demeyiz...

Saygıyla Kalın...

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
süper tanıtım Övünç,

almasakta pardon alamasakta resmini görmek bile ayrıcalık. :zuhaha:

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
çok cici bu ya...bu parayı verince onu camekanlayıp çerçeve olarak duvara asmalı balıkta kullanmaya kıyamam ben

ciciye

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
süpermiş cancanlı...:sasirmis::sasirmis::sasirmis:

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Hiç beğenmedim çok çirkin hatta iğrenç ötesinde :hayata kusmus::hayata kusmus::hayata kusmus::hayata kusmus::hayata kusmus::oops::oops::oops:

Erhan BABACAN

Erhan BABACAN

Editör
Harika bir canavar :) :)