Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Tekneden av için takım önerisi.

• Konuyu başlatan Junglehook
  • Başlangıç tarihi
Junglehook

Junglehook

Miço
Ben makina bedenine 0.35 ip misina olta takımına ise 0.50mm hazırladım.Misina ghost (hayalet)504mm yazıyor üstünde yani 50mm tekabül ediyor.Köstek ve bedenleri ondan hazırladım

İğne sasame 1 ve 2 no her iki iğnede güzel iş yapıyor...

Özellikle misina ve iğneler çok sağlam....

Bağlarkaende testlerden geçti.

Olta takımını bağladıktan sonra fırdöndülü kısmı bir yere sabitledik ve hem beden hem köstekten pense yardımıyla aşağı yukarı sert hareketlerle çekip vurdurduk ama banamısın demedi...

Kullanılan kuvvet bimiyorum ama Alpay abiye sormak lazım yani insan dışı bir kuvvetle anlatabildimmi.

Okadar vurduruşa çekmeye bilmiyorum ben olsaydım kesin biyerim kopardı... :zuhaha: :zuhaha:
Teşekkürler ulaş.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Övünç,bu konuda bakıyorumda senden hiç ses soluk çıkmadı :):)
Usta nedesen haklısın , bu aralar biraz yoğunum telefonla konuşuruz bir gün gel çay içmeye al takımları git, dene :)....

Bundan ötesi yalan :)

Mustafa Erol

Mustafa Erol

Kayıtlı Üye
Övünç bey kamış tavsiyeleriniz için verdiğiniz linkler silinmiş. Tavsiye ettiğiniz kalışların marka model özelliklerini tekrar yazarsanız seviniriz.