Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Tanışalım , Dost Olalım

• Konuyu başlatan ömerataç
  • Başlangıç tarihi
ömerataç

ömerataç

Oltacı
.Selamlar arkadaşlarım.ismim ömer ataç.aranıza yeni katıldım.malesef tanışma bölümünü bulamadım ve onedenle bu iki meseleyi yanyana sunuyorum. umarım anlayış gösterirsiniz.KARŞIYAKA dan alirıza bey in oltamisina sitesinden bahsettigini duydum.siteyi inceledim ve aranıza katılmaya karar verdim.Emekliyim ksk de ikamet ediyorum.dalgıçlıktan oltaya transferim.umarım bir toplanma gününde tanışırız.Yapılacak organizasyon için tekne hakkında söyliyeceklerim var.Büyük teknenin avantajları oldugu gibi dez avantajlarıda vardır.poseydon teknesi gezi için inşa edilmiş bir teknedir.tabanın düze yakın olması tekneyi akıntıve rüğzgara karşın çok gezdirmektedir.tekneyi bilen biri olarak acizane görüşümü dile getiriyorum.saygılar.

Yiğit Ergani

Yiğit Ergani

Sistem Destek
Ömer abi ben mesajını gerekli yere kaydırdım aramızada hoşgeldin en yakın zamanda kara veya deniz organizasyonunda tanışıp beraber avlanırız keyifli paylaşımlar...

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ömer Bey aramıza hoşgeldiniz değerli görüşleriniz için de ayrıca teşekkür ederiz.Bizimle paylaştığınız düşüncelerinizi değerlendirip konuyu tekrar gözden geçireceğiz bildiğim kadarı ile sizinde şahsınıza ait tekneleriniz mevcut inşallah bir gün nasip olur onlarada Organizasyon düzenleriz nerde olduğunun hiç bir önemi yok Kalpler bir olunca mesafe söz konusu olmaz bile...

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
hoşgeldin keyifli paylaşımlar sonradan farkettiğime göre kuşadasında aynı teknede olupta tanışamamıştık paylaşımlarınızı bekliyoruz

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Ömercim hoş geldin. Seni burada da görmek büyük keyf.

Eski, yeni paylaşımlarını bekliyoruz.

Sevgiler.

ömerataç

ömerataç

Oltacı
temennileriz için teşekkür ediyorum.

övünç kardeşim. B enim teknem yok ve buişi yapmıyorum.sanırım benzerlik var ama allah söyletti derler ya. inşallah bir tekne sahibi olacagım.ozaman gidebiliriz.Memnun olurum.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kusura bakma Ömer Abi , sen alda biz herzaman seni destekleriz merak etme :in:

ufuk

ufuk

Kayıtlı Üye
Ömer abi hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

C

Can_kurtul

Kayıtlı Üye
Değerli abilerim benim adım can aranıza katılmak bugüne kısmetmiş hepinize rastgele

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Hoşgeldiniz , güzel paylaşımlar ve dostluklara