Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

sitemiz ile birliktelik

• Konuyu başlatan Mazhar Üzümcü
  • Başlangıç tarihi
Mazhar Üzümcü

Mazhar Üzümcü

Tayfa
değerli dostlar övünç ün aracılığı ile balık dünyasına çok güzel bir site daha katıldı. hengameler yüzünden bir türlü bu teşekkürü burada edememiştim bu eksikliği gidermek benim için herşeyden önde. onun için hem olta misina hemde balıkçılar için sağolasın kardeşim.ayrıca övünçe şahsımı çok ononore eden üstadlar köşesinde ve tüm yetkileriyle beraber yer vermesi nedeni ile birkez daha teşekkürü bir borç biliyorum. bende olta misina sitemizin gelişerek yaşamasında bir arkadaşınız olarak üstüme düşenin en iyisini yaparak çaba sarfedeceğim. ama her insanın olduğu gibi benimde bilmeden yapmış olabileceğim kusurlarım için de şimdiden özür dilerim. mutluluklar sitelerimiz vasıtasıyla daim olsun hepinize sevgi ve saygılarımla.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Mazhar abi Ailemize Hoşgeldin...

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
haydi mazhar üstad rapor köşesinde çok boşluk var:)

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Nerdeydin üstad,merakla bekliyordum, ne zaman kapıyı çalacak diye,şöyle sobanın yanında yer ayarladım sana.Balık muhabbetine kaldığımız yerden devam diyelim.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Mazhar Abi beni Utandırıyorsun,

Bu siteler Hepimizin , her konunun her mısrasında herkesin emeği var , teşekkür edecek biri var ise bu benim sizler değil.Sizler oldukça buranın var olmasının anlamı olacaktır.

Herkesin bildiği konularda kendi bilgilerini paylaşması beklenemez çünkü bu bir ERDEMDİR.

Bizler senin iylik ve besleyici karakterinden bir parça YİÐİTLİK öğrenelim yeter.

Eee Balıkçılık mı diyeceksiniz ?

1. Kural Dost Kazanın ki ! Ava birlikte gidecek sırdaşınız olsun , bundan sorası zaten sizlerin paylaştıklarını, yazdıklarını okumakla gelir ÜSTAD.

Mazhar Üzümcü

Mazhar Üzümcü

Tayfa
ramazan güzel karşılamandan ötürü çok sağol

Mazhar Üzümcü

Mazhar Üzümcü

Tayfa
Nerdeydin üstad,merakla bekliyordum, ne zaman kapıyı çalacak diye,şöyle sobanın yanında yer ayarladım sana.Balık muhabbetine kaldığımız yerden devam diyelim.
çok güzel bir benzetme ile karşılamandan ötürü bende çok teşekkür ederim amiralim.

Mazhar Üzümcü

Mazhar Üzümcü

Tayfa
sevgili övünç, bugünkü haberleşmelerimizde en son darbeyi sen vurdun, bu çok anlamlı sözler ile. gözlerimin yaşarmasına sebebiyet verdiğin içinde bunu ancak bir çay ısmarlarsan affedebilirim. şaka bir yana çok sağolasın güzel yüzlü ve yürekli kardeşim.