Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Sıradışı Olan Nedir?

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Şimdi Aşağıdaki Resme Bakıp ne kadar güzel durduklarınız inceliyorsunuz değil mi?

Evet gerçekten şahaneler fakat ne yazıkkı ülkemizde bu tarz ürünlere yer yok?

Neden mi?

Bunu bende çok düşündüm cevabını bulamadım!!!Ekonomi değil bu kesin çünkü sokaklarda nereye baksam boş yer yok hemde artık öğle dandik arabada kalmadı...

Wc'ye gitmek için kredi çekecek durumu gelmiş insanlar topluluğu olsakta zevkimizden ödün vermiyoruz...

[video=youtube;5vXsa7YU0jU]

İşte bu güzel resimleri görünce ne yazıkkı bazı şeyleri düşünmekten kendimi alamıyorum, Ülkemizde Kaç tane firmanın ürünleri rahatça alabileceğiniz temin edebileceğiniz yerde satılıyor?

Bilen Varsa Yazsın!!!

İşte bu yüzden artık iç pazardan fahiş fiyatlarla sıradan markaları gözümüze sokmaları hoşuma gitmiyor,

Bu tutumun değişmesi gerek ,

x bir makina düşünün x fiyat!!!

Fakat DIŞPAZARDA ,

x bir makine x/2 fiyat ve donanımsal olarak artıları var yedek kafa , kollar artık ne olursa!!!

Bu farklılaşmanın nedeni çözülmeli yada insanlar bilinçsiz alışveriş yapmamalı,

Sizce bu durumda sıradışı olan nedir?

Yazdıklarım mı?

Yaşadıklarımız mı?

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sıradışı olan sensin... Delirdin mi sen bak bunları yazıyorsun bize kimse reklam vermeyecek göreceksin :oops::oops::oops::oops::oops:

Sıradışı olan bizim insanımız kardeşim.... Malesef düdüklenmeyi seven koyun gibi bir milletiz... Ne gösterirlerse alıyoruz..

Bakmıyoruz ne aldığımıza sadece alıyoruz...

Erhan BABACAN

Erhan BABACAN

Editör
Sıra dışı olan şey bir nevi satıcıların aç gözlülüğü. Bir ürünün fiyatı standart olmaz mı? Aynı satıcının aynı ürünü farklı kişilere farklı fiyatlardan satması!! Bu çok yaşanan bir durum.

Hiç bir zaman ihtiyacım olmayan ürünü satın almadım. Ama şu da bir gerçek ki av malzemesi satan mağazalara girdiğimizde kendimizi kaybediyoruz :oops: :oops:

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sıradışı olan sensin... Delirdin mi sen bak bunları yazıyorsun bize kimse reklam vermeyecek göreceksin
Kardeşim , uyarın için sağol seni anlıyorum kötü niyetli olmadığımız belli olsun yahu :victorious:...Şimdi bizim ürün aldığımız şirketler Türkiye'nin lider firmalarından onlarda bu ürünleri getirip stoklarına 1- 2 tane de olsa koyabilir değilmi?

Balikmarketim ürün getirdide almadık mı? Kaç paralara malzeme aldığımızı sen biliyorsun.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Haklısın övünç bende sizlere katılıyorum piyasadaki ürünler hep aynı:in:

Farklı bir malzeme yok...:in: