Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Silikon Sahteler Icin Ses Aparati,,

• Konuyu başlatan akdeniz
  • Başlangıç tarihi
akdeniz

akdeniz

Editör
Selam arkadaslar,,Cumartesi günü is paydosundan sonra ugradigim Balikci reyonunda görüp aldigim bu bilyali ses aparatini sizlerle paylasmak istedim ,Tabiki önceden bilen gören varsa bilemiyorum fakat bana yeni oldugu icin belki birilerinede yenidir diye düsündüm ,Bu basit fakat kullanimli aparat At-cek ciler tarafindan ilgi cekecegine inaniyorum,

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi46.tinypic.com%2F2w4ijcl.jpg&hash=cc8be0d4308cc2e3e63cf5f9d1714848

Silikon sahtelerin kuyruk kismina monte edilen aparat suda kuyruk hareketleri olunca cikardigi sesler baliklarin ilgisini ceker diye düsünülmüs,,aynen bazi rapala cinsi sahtelerin icinde oldugu gibi ..

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi50.tinypic.com%2F107l1rl.jpg&hash=0f112ad97e488f0b413097f1ce1e2aa7

Moderatörün son düzenlenenleri:
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ahmet Abi eline sağlık,

Yalan söylemek olmaz bu parçayı ben söksem sahtenin su altı dalış için gerekli olan ağırlık mekanizmasını oluşturuyor diye düşünürdüm , şimdi sayende yeni bir şey daha öğrendim. Teşekkürler.

akdeniz

akdeniz

Editör
Ahmet Abi eline sağlık,

Yalan söylemek olmaz bu parçayı ben söksem sahtenin su altı dalış için gerekli olan ağırlık mekanizmasını oluşturuyor diye düşünürdüm , şimdi sayende yeni bir şey daha öğrendim. Teşekkürler.
Yenilikleri paylasmalarin faydalari bunlar ,,Hepimiz bu sayelerde bir birimizden bi seyler ögreniyoruz,,Güzellik bu iste,, :) :)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
İlginç ve bir o kadar da güzel... Balığın dikkatini çekeceği kesin...

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
bunun büyükleri var ancak onlar kıyıdan erdirme mesafesini arttırmak için kullanılıyor diye biliyorum..Ama bence kim bulmuşsa elleri dert görmesin..

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Konuyu  yeni gördüm,

bendeki sahtelerin ikisinde var,yanlız sökülüp takılmıyor,içine gömülü,

bu seyyarı ilk defa gördüm teşekkürler.

akdeniz

akdeniz

Editör
bunun büyükleri var ancak onlar kıyıdan erdirme mesafesini arttırmak için kullanılıyor diye biliyorum..Ama bence kim bulmuşsa elleri dert görmesin..
Bünyamin,, Genelde icinde iki bilye olanlari ses  amacli kullaniliyor at- cek de hedef baligin dikkatini cekme amacli düsünülmüs ,birinci resim orjinal paketinde olan resimlerdir ,özellikle müzik notalari ile ifade edilmis silikon baligin kuyruguna monte ediliyor ,,Bende bir tane bulunsun diye aldim fakat daha  kullanmadim nasip olursa önümüzdeki günlerde denemeyi düsünüyorum,,Ne kadar ? yararli olur  bilemiyorum ! egerki bol balikli rapor olursa avci bir aparat demektir :) :)  

Moderatörün son düzenlenenleri: