Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Sevgililer Günü

• Konuyu başlatan yucel35ege
  • Başlangıç tarihi
yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Dostlar, her nekadar kültürümüzle uyuşmasada eşi , sevgilisi olan bu günü bir şekilde kutluyor.değerli eşim balık muhabbetinden hiç anlamasada bana güzel bir hediye almış.dayanamayıp akşamdan hediye etti .yokozuna ryoshi adında bir tekne kamışı . Üzerinde 50 lbs yazıyor . Sanırım jig kamışı , bilinçsizce alsada pahalı ve şağlam olduğunu düşünüyorum.ister 1 TL olsun ister 1000 TL olsun oyuncak hediyesi almış bir çocuk gibi Mutlu oldum.ilk defa balık konusunda hediye almakta ayrı bir mutluk.(bu arada mart ayından önce balık izni çıkmayacağı kesin :) :)). )inşallah sizlerde güzel hediyeler alırsınız.mesela Daiwa Saltiga Dogfight :) :))

Moderatörün son düzenlenenleri:
halilak

halilak

Moderator
Dostlar, her nekadar kültürümüzle uyuşmasada eşi , sevgilisi olan bu günü bir şekilde kutluyor.değerli eşim balık muhabbetinden hiç anlamasada bana güzel bir hediye almış.dayanamayıp akşamdan hediye etti .yokozuna ryoshi adında bir tekne kamışı . Üzerinde 50 lbs yazıyor . Sanırım jig kamışı , bilinçsizce alsada pahalı ve şağlam olduğunu düşünüyorum.ister 1 TL olsun ister 1000 TL olsun oyuncak hediyesi almış bir çocuk gibi Mutlu oldum.ilk defa balık konusunda hediye almakta ayrı bir mutluk.(bu arada mart ayından önce balık izni çıkmayacağı kesin :) :)). )inşallah sizlerde güzel hediyeler alırsınız.mesela Daiwa Saltiga Dogfight :) :))
2014 yılı sevgililer günü için gazeteye yadığım bir yazıyı paylaşayım...

Belki hoşunuza gider...

[SIZE=18pt]ARADA B[/SIZE][SIZE=18pt]İ[/SIZE][SIZE=18pt]R[/SIZE]
 ​
[SIZE=14pt]Mehmet Akif AKÜZÜM[/SIZE]

HER GÜN AŞIK OLACAKSIN ABİ

15.02.2014

Her gün aşık olacaksın abi…

Yenidene ve yeniden,

Her gün, her saat, her dakika…

Onu bunu bilmem…

Her öpmeden, her öpülmeden,

Her sevmeden, her sevilmeden,

Özellikle de her sevişmeden sonra…

Yine ve yeniden…

Ve öptüğünü

Ve sevdiğini unutarak…

Her gün aşık olacaksın…

Kan ter içinde kalsan da,

Ağlasan da..

Gülsen de…

Her kavgadan,

Her küsmeden sonra…

Aşık olacaksın yinede…

Gözlerin kan çanağına dönmüş, kara gecelerin ak sabahlarında,

Yeniden aşık olacaksın…

İşkencedeysen, kırılan kemiklerine bakmadan,

Ya da mahpustaysan, ya da gurbetteysen,

Belki de hiç görmeden onu,

Beklide hiçbir zaman görmeyecek olsan da,

İnadına aşık olacaksın yılmadan…

Bir kelimelik ‘merhaba’lardan sonra mesela…

Ama bilhassa bir kaçamak gülümsemeden sonra…

Bilhassa aşık olacaksın…

Ve hatta ve hatta…

Benim gibi yapıp,

Öldükten sonra bile aşık olmaya ant içeceksin kendi kendine…

Velhasıl;

Ben sevgililer günü filan bilmem…

Bir güne sığdırılan sevgilerden, sevgililerden hiç anlamam…

Her gün aşık olacaksın abi…

Her gün, her saat, her dakika…

Yine, yeniden ve yeniden

Aşık o… la… cak… sın…

Not: yazı 15.02.2014 tarihinde Afyon'da yerel bir gazetede (benim emekli olduğum gazete) yayınlandı...

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Abi güzel yazıymış çok beğendim.... ( ayrıca gazeteci olduğunu bilmiyordum :) )

Yücel abi hediyenin iyisi kötüsü olmuyor işte. Sürpriz geldiğinde insan nasılsa ayrı bir mutlu oluyor :) :)  İyi günlerde kullan :)

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Abi güzel yazıymış çok beğendim.... ( ayrıca gazeteci olduğunu bilmiyordum :) :) )

Yücel abi hediyenin iyisi kötüsü olmuyor işte. Sürpriz geldiğinde insan nasılsa ayrı bir mutlu oluyor :) :) :) İyi günlerde kullan :) :)
ramazan, övünç bir ara uğrasada yorumlasa şu kamışı.yokozuna ryoshi 1.65cm 50 lbs gri renk

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Övünç kayıp abi.. Bulana aşk olsun :) 

umut82

umut82

Oltacı
Yücel abi güle güle kullan hediyeni. Kamış galiba light jigging için. Konunun uzmanı daha iyi bilir tabi

halilak

halilak

Moderator
Abi güzel yazıymış çok beğendim.... ( ayrıca gazeteci olduğunu bilmiyordum :) :) )

Yücel abi hediyenin iyisi kötüsü olmuyor işte. Sürpriz geldiğinde insan nasılsa ayrı bir mutlu oluyor :) :) :)  İyi günlerde kullan
Sağıl mirim.

Ne yapayım kimse bana olta almayınca ben de sevgililer gününü protesto etmiştim. :oops: