Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Sevgili Dostlarımdan Bir Rica,

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi

Bu bir hayaldi, aslında belkide bir düzeni bozmak için atılmış ilk adımdı bizim için. İşte kısada olsa an ve an bir çınarın doğuşudur bu;

Üçyol ' da bir kahvehane de başladı Oltamisina'nın doğuşu belkide o an yaşadıklarımızı unutmamak adına açılmış bir konudur bu yada yazdıklarım.Düzeni hazırlanmış bir çarkın , yolunu değiştirmek ti kuruluş amacımız.

Bir sürü düşence sonrası , tartışa tartışa bulunmuştu ismi...

Ağzında nargile , yüzü buruşmuş bir avuç neşeli ihtiyarın yanında hemde ... Sanırım bu anı hatırlayanlar zaten bu mesajı görünce cevap yazacaklardır.Çok iyi bir ekip olamadık daha henüz ama yılmadan azimle yürüyeceğimize emin olmanızı isteriz.

Kurulduk!!!

Adımızı çaldı diyenler oldu, taklit edildik diyenler oldu , çamur atanlar oldu , hatta sitenizi basarız diye konu açtıran ''Yöneticiler'' ve onların ''Destekçileri'' oldu tartıştığımız her konuda herkese yorum yapma eleştirme hakkı verdik; yeterki tartışmasını ve söylediklerinin arkasında durmayı bilsin ''ADAM OLSUN'' diye...

Herşey açık değilmi resimlerde, biz ne yaptık şimdi size?

Hiçbirşey!!!

Korkuyormuyuz sandınız?

Hekes kendi işi ile ilgili yorumlar yapsın Bankacı iseniz gidin makbuz kesin atıp tutmayın , emekli iseniz bu güzel Amatör Balıkçılık Dünyası için iyi şeyler yapın!!!

Ben işimle ilgili bugüne kadar hiç atıp tutmadım.

Laf ağızdan çıkar yanlışkla başka yerden kaçıyorsa sorun vardır...

Bu konu ne zaman kalkarsa görüşlerimi ve düşüncelerimi o zaman değiştireceğim...

http://www.turkbalikavi.com/forum/duyuru-t6984.html?p=208331

Aksi takdirde herne olursa olsun sorumlusu sizsiniz.

Kimsenin ne çevresinden nede işinden korkmuyorum!!!Buyrun tanışalım...

Sanırım kurulum ilkelerimize göre de doğru olanıda yaptık!Lakin rantın, 3 Kuruş paranın gölgesinde , gözü dönen insanlar bitmez.

Bizlerin,

Yaşamda bir zevk , anı yaşamak, tutkumuza bağlı kalmak adına gittiğimiz avdan para kazanmayı kendine layik gören kişiler , kurumlar ve onların destekçileri ''Oltamisina'' dan uzak dursun bırakın üye olmayı sitemizin adını dahi ağzına almasın.Bizim tek amacımız var ''Dostluk'' ve ''Amatör Balıkçılık''...

Bu yüzden geçmişte yapılanları unutmadığımızı bir kez daha belirterek, bu mesajı yayınlıyor ve şunu söylüyoruz .Biz bu yola başımızı koyduk ölmek var ama dönmek yok en iyisi olana kadarda bu böyle olmaya devam edecek!!!

Bu yüzden zamınında arkamızdan atıp tutanlara, site basanlara ( :oops: ) , ne bizim yanımızda nede ortamımızda yer yok.

Tüm bunları bilipte hiçe sayıp dinlemeyen ''Dostlarımıza'' şunu söylüyoruz,

Yolunuz açık olsun.Biz sizlerle aynı kulvarda yer alamayız.

Sevgili Dostlar, ''Oltamisina'' ya üye olacak herkesin bunu okumasını isteriz,

Bilgileriniz yada avlarınız yada geçmişiniz yada lakabınız bizi ilgilendirmiyor. Bizler ''Dost'' arıyoruz gözü boyacak üye değil...

Saygıyla Kalın...

Oltamisina
Yönetimi

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
birşey demiyorum.:)

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Kuruluşunu ve çıkış noktasını başından itibaren bilen biri olarak desteğimin de bu dost ortamında var olacağını bilmeni isterim.

ufuk

ufuk

Kayıtlı Üye
kelimesi kelimesine aynı fikirdeyim, çok güzel bir değerlendirme olmuş övünç bir bakıma hoş bir süpriz oldu:rolleyes: sıkıntı ne olursa olsun bizde etkisi yüzde bir tebessüm ve kalpte bir mutluluktan öteye gitmiyor:oops: o yüzden bu tarz hareketlerin, amaçlananın dışında etkileri olduğunu üzülerek söylemek istiyorum malum şahışlara :oops:

köylü

köylü

Balıkçı
Kardeşim Övünç

sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim yolun doğru yoldur Allah utandırmasın.

sanal ortamda kurulan arkadaşlıkların ve dostlukların ne kadar samimi olduklarını veya sanal olup olmadıklarını anlamak biraz zaman alıyo malesef en kısa zamanda anlamanın iki yolu var

1-bu arkadaşlarla ava gidersin ve izlersin bir not verir anlamaya çalışırsın

2-menfaatler çatııştığında oturur izlersin ne yapacak diye bakarsın seni seçerse notunu verirsin seçmezse kayıttan düşersin :) :)

son olarak şunu söylemek istiyorum az kaşardan tost ,çok kaşardan dost olmaz kardeşim

öperim gözlerinden

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
O kahvede oturup çay içtiğim günü unutmadım, unutmayacağım kardeşim...

Rant peşinde olmadık, ol-ma-ya-ca-ğız....

Bunu bilen böyle bilsin. Gelen gelsin, gelmeyen bol bol isparoz çeksin :evil::evil::evil::evil:

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
Ali 'nin yazdıkları benim için de aynen geçerli

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Kalıcı dostluk çerçevesinde atılacak her adım için :):in: diyorum başka birşeyde demiyorum,

inanın şu konuya üç kez yazmayı düşündüğüm ve yanlış anlaşılmaktan korktuğum için sildiğim başka bir konu olmamıştır.

Kendinize iyi bakın.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kalıcı dostluk çerçevesinde atılacak her adım için :):in: diyorum başka birşeyde demiyorum,inanın şu konuya üç kez yazmayı düşündüğüm ve yanlış anlaşılmaktan korktuğum için sildiğim başka bir konu olmamıştır.

Kendinize iyi bakın.
Nasıl yani Önder Abicim azcık aç? Biz herkesin düşüncesine saygı duyuyoruz ki özellikle bunlar senin gibi değer verdiğimiz sevdiğimiz Ağabeylerimizse yazdığının,çizdiğinin söylediğinin üstüne laf etmek yakışık almaz.Ağzından çıkan her kelime şahsım adına söylüyorum benim için öğüttür.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Kardeşim Övünç

sana sonuna kadar katılıyorum kardeşim yolun doğru yoldur Allah utandırmasın.

sanal ortamda kurulan arkadaşlıkların ve dostlukların ne kadar samimi olduklarını veya sanal olup olmadıklarını anlamak biraz zaman alıyo malesef en kısa zamanda anlamanın iki yolu var

1-bu arkadaşlarla ava gidersin ve izlersin bir not verir anlamaya çalışırsın

2-menfaatler çatııştığında oturur izlersin ne yapacak diye bakarsın seni seçerse notunu verirsin seçmezse kayıttan düşersin :) :)

son olarak şunu söylemek istiyorum az kaşardan tost ,çok kaşardan dost olmaz kardeşim

öperim gözlerinden

Gerekten az ve öz söylemişsin abi yazdıklarını bende sonuna kadar arkasındayım benimde sözüm şu ola....

Seni üzen kralda olsa sileceksinki , alayına ibret olsun!

Bileceklerki kralını silen , soytarısıyla uğraşmaz!!!!!!!

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Nasıl yani Önder Abicim azcık aç? Biz herkesin düşüncesine saygı duyuyoruz ki özellikle bunlar senin gibi değer verdiğimiz sevdiğimiz Ağabeylerimizse yazdığının,çizdiğinin söylediğinin üstüne laf etmek yakışık almaz.Ağzından çıkan her kelime şahsım adına söylüyorum benim için öğüttür.
Öyle yüklü bir yazı şekli değil Övünç,

isterseniz bir ara çay toplantısı yapalım, kendi aramızda,mesala şu konuya cevap yazan site sakinlerimizle,hem konuşur dertleşir,hemde artı-eksileri olan dile getirir,ilaveler olur.Bu konu şuan aklıma geldi bilmem ne dersiniz.

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Sevgili arkadaşlar, lütfen vakit ayırıp da okumanız dileği ile sizlere bir açıklamada bulunmak istiyorum.Ve benim yazdığım bu açıklamanın herkese ulaşması açsından da başta site yöneticisi Övünç kardeşimden ve diğer yetkili arkadaşlardan silinmemesini rica ediyorum.

Arkadaşlar, bildiğiniz üzere internet ortamında bu veya bunun gibi forumlara üye olurken kişiler genelde bir nick (Lakap) ile üye olurlar.Adına nick denilen bu lakap daha sonra kişiler ile bire bir örtüşür ve o lakap ile anılırlar.

İnternet ortamında da benim adım,lakabım oltamisina idi.Bu ismi 2-3 sene filan kullandım.Bir gün iş yerinde iken yanılmıyorsam msn den bir arkadaşım mesaj gönderdi.

Abi hayırlı olsun http://www.oltamisina.com'>http://www.oltamisina.com diye site kurmuşsun diye.Verdiği linke girdiğim de ise bu site ile karşılaştım.Baktım ki, ne sitede yer alan dostlar nede site sahibi Övünç bey ile bir tanışıklığım yok.

Tabi ki şaşırdım haliyle.Çünkü böyle bir durum ilk defa birisinin başına geliyordu.Ben de yanılmıyorsam ilk facebook da ve başka yerlerde arkadaşlar böyle bir oluşum olduğunu gördüm.Benimle ilgisi yoktur diye de açıklama yaptım.Hatta hatırladığım kadarı ile de buraya üye olup, serzenişde bulundum.

Mesajım anında silindi.Halbuki ben mesajımda hararet içeren kötü bir şey yazmamıştım.Çünkü, her zaman inanmışımdır ki, kötü söz sahibine yakışır.

Hemen aynı gün veya, ertesi gün olsa gerek her ne hikmet ise,akşam üstü balkonda oturur iken, ev telefonum gelen bir çağrıyı açan hanım bana seslendi.

Adının Övünç olduğunu söyleyen bir genç seni arıyor dedi.Telefonu aldım ve başladım konuşmaya.Telefonda Övünç bey vardı.Uzun süre konuştuk.Telefondaki ifadesinde kendisinin bu ismi bilerek kullanmadığını, tesadüf eseri bulduklarını, ''Ben istersem'' yaptığı masraflar karşılığı siteyi bana devr edebileceğini söyledi.

Bende kendisine benim site sahibi olmak veya moderatör olmak gibi olaylar ile ilgilenmediğimi , zaten böyle şeyler ile uğraşmak için yeterli bilgi/donanım sahibi olmadığımı ona ileterek ona yolunda başarılar diledim.

Hemen arkasından da başta facebook olmak üzere bir çok yerde olayın böyle böyle olduğunu ve ben bu genç arkadaşa inandığımı ve konunun benim için kapandığımı açık ve net olarak yazdım.

Bu arada burayı takip ediyor ve Övünç bey in verdiği emekleri beğeniyor ve takdir ediyordum.Bir süre sonra Siteye üye oldum ve bazı paylaşımlar yapmaya başladım.Konular olsun,.Videolarım olsun, vs vs.

Bu arada site bazen kapandı,bazen açıldı.Ama ben hep takipde idim.Daha sonra fark ettim ki,benim yüklemiş olduğum videoların bazılarının Övünç bey tarafından kendi bilgisayara indirilerek üzerlerine http://www.oltamisina.com gibi ibareler gördüm.Rahatsız olmadım desem yalan olur.Zira onlar bana ait videolardır.Orjinalı tabiki alınarak paylaşım yapılabilir.Ama üzerinde oynama yapılması etik değil diye düşünüyorum.Bu mevzuyu da sanırım bir gün Hasan Balıkçı adlı kardeşim ile de konuşup dert yanmıştım.Neyse...

Bu arada ben google arama motorunda Övünç bey in sitesi ile karşılaşmamak ve onun önünü açmak amacıyla bütün videolarımın adını/etiketini değiştirme yoluna gittim.

Mesela : oltamisina balık avı 0034 vs değil de, yerine ishak ballıca balık avı 0034 diye.

Ve zamanla buradan koptum.Daha sonra da ve en önemlisi bu sitenin ve Övünç Bey in önünü açmak için başladım hayatımda değişiklikler yapmaya.

İlk önce senelerdir emek verdiğim ve yaklaşık olarak 250.000 den fazla arkadaşımıza ulaşmış olan tüm videoları tek tek sildim.

Hem http://www.dailymotion.com/oltamisina

Hem http://www.youtube.com/oltamisina hesaplarımı kapattım.

daha sonra da,

Hem oltamisina@hotmail.com

Hem oltamisina@gmail.com adlı e-mail hesaplarımı kapattım.

Zira artık onlar bana ait olmamalıydı.Ben bunları yaparken de Övünç bey in oltamisina ibaresini T.S.E ye ve patent estitüsüne kayıt için baş vurmuş olduğunu öğrendim.ve kendisine bir mail çektim ve yaptıklarımı ilettim.Ondan da bana ait olan videoların silinmesini rica ettim.

Sözün özü benim için konu çoktan kapanmıştı.Çünkü, Övünç bey bu ismi parasını ödeyerek satın almış ve bana göre bu ibare ile ilgili her türlü paylaşım ona ait olmalıydı.

Bu kadar açıklamadan sonra şimdi geleyim esas konuya.Sanırım geçen hafta Hasan bey in sahibi olduğu http://www.balıkçılar.org adlı siteye üye oldum.Ve toplamda da üç mesaj yazdım.Bir tanesi geçen haftalarda karareis de yapılan kıyı avı ile alakalı.Güzel bir av güncesi olmuş baabından.Bir tane de Necati bey in mesajına.Öpmeden salma diye bir mesajı vardı.Bir tane de Öner bey in mesajına .Hatta onun bir fotoğrafını çok beğendim ve alıntı yapıp süledim.Öner de bana teşekkür etmiş ve facesinde paylaşmış.

Dün işe geldiğimse Hasan Bey in sitesine girmek istediğimde giremedim.Bir daha denedim, ama yine giremedim.Vardır bunda bir hayır diye başladım günlük rutin ilerimi yapmaya.Daha sonra bana gelen bir mesajdan Övünç bey in bu mesajını fark ettim ve okudum.

Mesajhı okuyunca 2 olay arasında bağlantı kurdum anında.Benim Hasan bey in sitesine yazmış olduğum 3 mesaj sanırım sanırım Övünç bey i çok sinirlendirmiş.Ve olaydan anladığım kadarı ile önemli olan benim mesajlarım değil, Hasan Bey in beni sitesine üye olarak kabul etmesi galiba.Burada olay Hasan bey in beni üyelikten atması değil.ben bunun için Hasan kardeşime ne söz söylerim ne de alınırım, ne de küserim..Çünkü onunla dostluğumuz çok eskilere dayanır.ve böyle yaptığı içinde vardır bir bildiği der geçerim.

Övünç bey, yukarıda madde madde bir çok açıklama yapmışsın.Bunlar ile bir çok yerlere serzenişte bulunmuşsun.

Onları okuduktan sonra gerçekten çok düşündüm.Ve kendimle de bağlantı kurmaya çalıştım.

para kazanmak amaçlı organizasyonlar oluyor vs diyorsunuz.Yukarıda Allah var.Şimdiye kadar hiç bir organisayona gitmedim ve katılmadım.Bu da benim seçimim.Sadece ve sadece cebimden 50 lira vererek bir yemek organizasyonuna gittim.Onun da sebebebi Sevgili Orhan KÜÇÜKBİÇMEN VE Sevgili Cahit ACUN gelecekleri için.Çünkü, gerçekten onları seviyor ve onlar ile de tanışmak istiyordum.Nihayetinde de orada olanlara şahittir.Ben eşimle salona girince yaşları benden çok büyük olan bü hocalarım yerlerinden kalkarak beni ayakta karşıladılar.Ben de hem onlara sarıldım.Hem de ellerini öptüm.velhasıl muazzzam bir gece idi.

Siteye saldırılar yapıldı-yapılyor diyorsun.Sana açık ve net söylüyeyeim ki, bende ne böyle bir amaç ne de böyle bir yetenek var.İşim olmaz böyle şeyler ile.

Ha eldeki güzel balık görüntülerine video yapmak, efektler eklemek dersen elimden geldiğince en güzelini yapmaya çalışırım.

Sözün özü:

Lütfen bu oltamisina nickine/ibaresine bu kadar takılma.Bu ibare sana aittir.Ve benimle artık ilgisi yoktur.

Ayrıca, beni tanıyan dostların var ise, lütfen beni onlara sor ve onlar beni anlatsınlar.Ben senin tahayyül ettiğin gibi bir karaktere değilim.İstesem de olamam zaten .Yav ben her girdiğim ortamda hep yer bulmayı başaran biriyim.Tatlı dil ve güler yüzden başka, hatta ve hatta bu dünyada hoş bir seda dan başka baki kalan bir şey var mı Allah aşkına.Bu kızgınlığın ve bu tavrı bırak lütfen.Hani bana kızıp da Hasan kardeşimle aranın bozulması beni ziyadesi ile üzer.

Dostların ile beraber gönlünce avlar yapman dileği ile rastgele.

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Sayın İshak bey,

Yazınız hakkında Övünç beyle konuştum,

Size telefonla ulaşamadığını en yakın zamanda size ulaşma yolunu bulacağını ifade etti,

İsteğiniz üzere yazınız silinmeyecektir,diğer yönetici arkadaşlarımında silmemesini rica ediyorum.

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Sevgili Önder bey, ilginiz ve duyarlılığınız için canı gönülden teşekkürler.Bilerek veya bilmeyerek her hangi bir olumsuzluğa sebep vermişsem emin olun mizacım gereği hiç çekinmeden ağzımı doldura doldura yeri geldiğinde de özür dilemeği de bilirim.Bundan da hiç çekinmem.

Ama kişilerin benim yüzümden aralarının bozulmasını asla istemem.Eğer sebep ben isem tabiki.

Sağlıcak ile kalın.

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
sanırım burada banada ufak bir söz hakkı doğmuş.:rolleyes:

sevgili ishak abi önce şunu bilmeni çok isterim övünç bana söyledi diye senin üyeliğini silmedim.:rolleyes:

senin üyeliğini daha önce sitemde üstad olarak düzenlediğimde yaklaşık 8 konu ile çok güzel paylaşımlar yapmıştın.:rolleyes:

bende bu durum karşısında çok mutlu olmuştum.:rolleyes:

ne yazıkki bayram günü olduğundan alaşehir de oluşumdan siteye giremedim gelincede siteye girdiğimde senin konularının silinmiş olduğunu gördüm.:frown:daha sonra admin panelinden konuların senin tarafından silindiğini ördüm :frown:ilkin banladım böyle olmasını istemedim komple sildim.:frown:

evet ishak abi ile dostluğumuz arkadaşlığımız uzun geçmişe dayanıyor.:rolleyes:bende sanal alemde deyilde real hayatta her nerde görürsem göreyim ne selamımı esirgerim nede saygıda kusur işlerim.:rolleyes:

bunda övünç ün bana telkini veya yaptırması olmadı ben kendi irademle ishak abimi sitede silmeye karar verdim.:rolleyes:

bununda uzatılması gerektiğini düşünmüyorum. herkes severek bilerek bildiği birşeyi kimselerden kıskanmadan paylaşırsa sanırım çok daha güzel yerlere gelinir.:rolleyes:

hepiniz esen kalın :rolleyes:

Mazhar Üzümcü

Mazhar Üzümcü

Tayfa
ishak kardeşim, daha evvel balıkçılardaki konularını hiçbir neden yokken silmen,oltamisinadaki videolarda bir bilgilendirme yapmadan niyetini tam ifade etmeden sildirmen, sonrada ben samimiyim art niyetli değilim demenle farklılaşıyor.balıkçılık aleminde eğer bir ağırlığının olmasını istiyorsan ki olması gereken budur söz ve tavır farklılığından vazgeçmelisin selamlar.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sanırım herkes bu mesajı bekliyor,

Sevgili Dostlar bugün kendisine göre haklı olduğu durumları belirterek, yazmış olduğu görüşleri için İshak Abi'yi önce telefonla arayarak konunun kendim açısından ne kadar önemli olduğunu vurguladım.Bu yüz yüze görüşmeden sonuç alınacak bir durum değildi benim için.Tamam İshak Abi dediklerini yapmıştı elinden geldiğince ama benim için geçmişte açılan yaralar hala kanıyordu.

Önce Dost sonra Düşman olmadım ben bugüne kadar kimseye...

Neysem o olmayı tercih ettim BÖYLE OLMAYADA DEVAM EDECEKTİR.

Kimin tavuğuna kış dedik, kimin arkasından konuştuk, kimin için ağza alınmaz sözler sarfettik?

Ben cevap vereyim Hiç kimse için...

Düşünün bir sitede sizin için bir açıklama yapılıyor , altında bilende bilmeyende konuşuyor kimi geliyor kesiyor , kimi geliyor site basıyor ben nasıl unutayım yazılanları.Beni tanıyarak mı yazdılar? Hayır eee nasıl yorum yaptılar o zaman?

Ben cevap vereyim kışıkırtılarak...

Oltamisina sadece tek aldığım adres değil!!Sevgili Arkadaşlar, Dostlar ,Toplamda 51 adt balıkçılık üzerine domain var şuan Oltamisina Yönetiminin elinde isterseniz açıklarımda hepsini.Ben neler gördüm neler, yeri geldi çok üzüldüm ama ses çıkarmadım.

Türkiyenin En iyi Amatör Balıkçılık Portalı (balikadasi.com) 'u aldım buna benzer bir siteden bize benzer site ismi aldılar diye konu açan Yönetici de oldu...

Biz ne yaptık kendisinin ricası ve yakışık almayacağı için mevcut olan Yönlendirmemizi kaldırdık bu alan adı için uygun gördüğümüz planımızı kaldırdık...İletişi çok önemli bunu unutmayalım.

Komik şeyler bunlar beyler bizim sizin pastanızda gözümüz yok tam tersi işimiz olmaz.Lakin bunları yaparken kişileri kullanarak üzerimize gelmeyin.

İshak Abi ile uzun uzun konuştuk benim kendisinden talep ettiğim sadece bir tek konu oldu beni olduğum gibi ADAM gibi anlasın başka bir şey değil.Sil dedi sildim, kaldır dedi kaldırdık.Ben yolumdan dönmeyi düşünmüyorum.

Bu gibi durumlarıda unutmadım...Ama bizi yanlış tanımalarını istemiyorum...

Hoş, akıcı ve benim için çok önceden yapılması gereken güzel bir görüşme oldu.Bizim kimsele derdimiz yok varmış gibide gösterilmesin yeter , biz tepki gösterildiğimizde ise bizim gibi duruma objektif baksınlar bakalım kolay mı?

Neyse konuyu çok uzatmayım kendisine Amatör Balıkçılık adı altında göstereceği yaşantısında başarılar diliyorum, ziyaretimi kabul ettiği içinde teşekkürler.

Oltamisina Yöneticisi olarak yapılacak suçlama yada karalama olduğu zaman bunlara göğüs gererek yapmam gerekeni yapacağımıda bir kez daha belirteyim saygıyla kalın.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Bu arada yazmadan geçemem çay ikramı ve hoş sohbeti için Çağatay Yılmaz Abimize de saygılar teşekkürler.Çok memnun oldum.

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Umarım bu cevabi yazıda, gerekenler anlaşılmıştır,

Amatör adı geçen platformlarda,kısır çekişmeler hem kişilere hemde guruplara zarar verir,bunun içindirki bu mesajlar son olurda tüm arkadaşlar gittiği yerde yürüdüğü yolda mutlu olur.

Biz amatör adı altında,amatörce balık avlamak için bir araya geliyoruz.

Hırs-kin-art niyet-adam kullanma ve rant amatör ruhuna sığmayacağı gibi delikanlılık kitabındada yazmaz.

Ben bu yazımı kimseye ithaf etmedim,sadece niçin bir araya geldiğimizi hatırlatmak istedim.