Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Satılık Levrek Süpürgesi

U

ufuktepe7

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar Ramazan bey acaba elınızde varsa bende almak ıstıyorum levrek supurgesınden.  İzmır de oturuyorum tel actım fakat kapalıydı burdan tekrar bana cvp yazarsanız sevınırım.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
İyi akşamlar Ramazan bey acaba elınızde varsa bende almak ıstıyorum levrek supurgesınden.  İzmır de oturuyorum tel actım fakat kapalıydı burdan tekrar bana cvp yazarsanız sevınırım.
Benim telefonda biraz sıkıntı var bazen çekmiyor o sebeple ulaşamamış olabilirsiniz... :) 

2 çeşit var. Biri sabit bu gördüğünüzün aynısı, diğeri ise demonte...

Size tavsiyem demonte almanız...  taşıma ve yer kaplama bakımından demonte olan harika....

sabit          60 tl

demonte   85 tl

( bu arada süpürgede kullanılan metal aksamların hepsi krom. paslanma gibi sorunların yaşamazsınız)

istediğiniz zaman bana ulaşın telefonumdan yada buradan...  ben bizim marangoz a söylüyorum o yapıyor...

Moderatörün son düzenlenenleri:
rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ufuk kardeşimizin Süpürgesini teslim ettik...  Çok ama çok güzel oldu....

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Yenilenmiş hali....

Moderatörün son düzenlenenleri:
Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
güzel olmuş ama :)

H

HALUK