Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Sahte Taşima Çantasi Son Versiyon

• Konuyu başlatan Bünyamin Kanatlı
  • Başlangıç tarihi
Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
[No message]

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Bu açtığım konu nescafe gibi oldu.. üçü bir arada :) :)

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Üstadlarım bu arada bu "çımacı" ne demek yahu ?

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Bu tip paylaşımlar oldukça inanki dört köşe oluyorum,

eline emeğine sağlık Bünyamin.

Şu el emeği göznuru işlere bayılmamak eldemi.

eli takım tutan ve emekli olan biri olarak bu tip uğraşlarını paylaşan sen ve tüm dostlara teşekkür ederim.

Havalar biraz daha düzelsin,bir terasa çıkmaya başlayayım,bir iki işte ben yapacağım :)

çımacı derken sözlük anlamını soruyorsun sitedeki durumumu?   :)   :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Önder ağabey, dedem yaşında olmana rağmen sana ağabey demek geldi içimden, çünkü bu yaşına ve emekliliğine rağmen teknolojiden ve hobilerden uzak durmuyorsun..Kahve köşelerinde çayına tavla kağıt atacağına, genlik yıllarındaki gibi denizin kenarına gidip, ciğerlerine iyotlu mis gibi hava çekiyorsun..Ben sizin gibi orta yaş üstü ve gençliğinden hiçbir şey kaybetmemiş insanların hayranıyım..Çımacının kelime ve bu sitedeki anlamı sanırım giriş seviyesinde gibi birşey..Ama olsun ben neden çımacı kalayım ki? bir an önce yükselmem lazım reis :) :) yorumun için çok teşekkürler..

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
o güzel kaleminden bal damlamış,düşüncelerin için çok ama çok teşekkür ederim Bünyamin.

Henüz dede değilim ama pekde genç sayılmam,orta yaşın verdiği nimetlerden en iyi yararlanmaya çalışan ve dört duvar arasında değil dogaya her fırsatta açılmayı seven biriyim.Bunuda çok iyi anlatmışın.

Evde olduğum zamansa ya olta takımlarına bakım ,ya evin küçük işlerini yaparım.Bu arada tüm hobi-yarı profosyonel el takımlarımda mevcuttur.Bir ara toplu bir resminide çekeyim bari :)

Rütbe işine gelince en yakında hallolur o merak etme :)

Paylaşımların için teşekkürler.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Bu kadar uğraş verilebilirdi , son noktasına kadar gelmişsin buradan alkışlasam duyulur mu diye düşünüyorum? yandık

Bünyamin , bravo gerçekten bravo :) ...

Ellerine , kollarına sağlık biz bu platformda Dostlarımızın sadece balık raporlarına bakıp çıkmasını değil , eğitici olmasını - araştırmanın güzel yanlarını kavramasını - kişisel becerilerini kullanarak yeni uğraşlar bulmasını hedefledik.

İnan bu durumdan hiç vazgeçmek istemem,  özellikle de senin gibi değerli Dostlarımızın böyle güzel konuları ile desteklenince :) ...

Teşekkür ediyorum ,ilk fırsatta bu  çantalardan birini deneyeceğim.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Üstadlarım bu arada bu "çımacı" ne demek yahu ?
Bünyamin yüzünde bir tebessüm olmuştur kesin,

Bak şimdi , "çımacıyı kaptan yaparsan böyle olur tabi," diye söylenen  tekne sahibi yada mürettebat görmedin mi? Çımacı' dan buradaki kastımız ilk 50 Mesajında olan Dostlarımız dır.

Senin için yazması gerekeni adımı bildiğim gibi biliyorum :) ... :bookworm:   melek

Bu arada Önder Abi ile çok ortak yanınız var ,

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi49.tinypic.com%2F344624i.jpg&hash=59c3ce0c914bd49d1ea9f0951f6b44ce

Moderatörün son düzenlenenleri:
Caner Akalın

Caner Akalın

Kayıtlı Üye
Vay vay vay,,,,

İşte bu konu benlik olmuş,

Bünyamin çanta 10 numara olmuş süpersin konunun anlatılması için harcanan emek takdire şayan durumda.

Bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Konuyu okurken ağzım açık kaldı diyorum, aşağıya indikçe ağzımı biraz daha açmak zorunda kalıyorum... :) Çenem yoruldu Bünyamin :) :) :)

Daha okurken nasıl bir yorum yapacağımı düşündüm... Ama okuyup sesli düşünürken ilk ağzımdan düşenlerde şunlar oldu...

'' Aga ne yaptın sen ya '' :) :) :) 

O yüzden kusura bakma yazmadan da edemedim :)

Ne demeli bilmiyorum muhteşem ötesi bir paylaşım olmuş... Yapmak isteyen  başka birşey aramaz herhalde... Her detay her ufak nokta mevcut... Benim böyle becerilerim yoktur ama beni bile heveslendirdin yani :)

Tebrik ediyorum, Teşekkür ediyorum Harikasın Bünyamin....

akdeniz

akdeniz

Editör
Bravo Bünyamin,Harika bir is yapmisin üstelik bu konularda kafa dengiyiz diyebilirim bu beni dahada mutlu etti..Tabiki arkadaslar yanlis anlamasin !! Bizler bu hobiyi sevdigimizden dolayi zaten hepimiz kafa dengiyiz  :) :) Sahsen ben egerki insanlarin vakti ve birazda becerisi varsa, bu tür malzemelere masraf ederek temin etmelerine karsiyim cünkü insan istedimi kullanisli ve isini görecek malzemeleri kendileride yapabilirler iste bir örnek Bünyamin kardesimiz ,,Masallah on parmakta on marifet misali "fikir ,ölcme ,dikis falan hepsi var  :) :)  Bu tür paylasimlarin devamini bekliyoruz insallah vakit buldukca bizlerde paylasimlarla karsilikli fikir alis verislerinde bulunuruz ,selam ve sevgilerimle ..

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Bu kadar uğraş verilebilirdi , son noktasına kadar gelmişsin buradan alkışlasam duyulur mu diye düşünüyorum? yandık

Bünyamin , bravo gerçekten bravo :) :) ...

Ellerine , kollarına sağlık biz bu platformda Dostlarımızın sadece balık raporlarına bakıp çıkmasını değil , eğitici olmasını - araştırmanın güzel yanlarını kavramasını - kişisel becerilerini kullanarak yeni uğraşlar bulmasını hedefledik.

İnan bu durumdan hiç vazgeçmek istemem,  özellikle de senin gibi değerli Dostlarımızın böyle güzel konuları ile desteklenince : :) :)...

Teşekkür ediyorum ,ilk fırsatta bu  çantalardan birini deneyeceğim.
Emeğe yapılan "Teşekkür" kuruda kalsa, bunu eden senin dostunsa, sana dünyalar gibi gelir..Eksik olma övünç..Çantayı yapmaya hiç yorulma istersen,ağabeyime göndereyim..

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Bünyamin yüzünde bir tebessüm olmuştur kesin,

Bak şimdi , "çımacıyı kaptan yaparsan böyle olur tabi," diye söylenen  tekne sahibi yada mürettebat görmedin mi? Çımacı' dan buradaki kastımız ilk 50 Mesajında olan Dostlarımız dır.

Senin için yazması gerekeni adımı bildiğim gibi biliyorum :) :) ... :bookworm:   melek

Bu arada Önder Abi ile çok ortak yanınız var ,

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi49.tinypic.com%2F344624i.jpg&hash=59c3ce0c914bd49d1ea9f0951f6b44ce
Yav ben kurban olurum benim çapkınım bu ya...fıstığım benim bak nasıl da meraklı bakıyor...çaappppkkıınnnnn oğlummmm:D...Ya övünç gülümseme ne demek...Daha dün akşam oyun oynadım kendisi ile Bittim resmen...

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Vay vay vay,,,,

İşte bu konu benlik olmuş,

Bünyamin çanta 10 numara olmuş süpersin konunun anlatılması için harcanan emek takdire şayan durumda.

Bizlerle paylaştığın için teşekkürler.
Rica ederim caner reis...İnşallah daha bir çok şeyle karşınızda olacağım...Sadece zamanım olsun yeter..

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Konuyu okurken ağzım açık kaldı diyorum, aşağıya indikçe ağzımı biraz daha açmak zorunda kalıyorum... :) :) Çenem yoruldu Bünyamin :) :) :) :) :)

Daha okurken nasıl bir yorum yapacağımı düşündüm... Ama okuyup sesli düşünürken ilk ağzımdan düşenlerde şunlar oldu...

'' Aga ne yaptın sen ya '' :) :) :) :) :)

O yüzden kusura bakma yazmadan da edemedim :) :)

Ne demeli bilmiyorum muhteşem ötesi bir paylaşım olmuş... Yapmak isteyen  başka birşey aramaz herhalde... Her detay her ufak nokta mevcut... Benim böyle becerilerim yoktur ama beni bile heveslendirdin yani :) :)

Tebrik ediyorum, Teşekkür ediyorum Harikasın Bünyamin....
İşte bir şeyleri yapacak olmanın heyecanı..Heleki bunu yaparken acaba okurken insanlar nasıl tepki verecek diye düşünüyorsun ya...o heyecan herşeyin üzerinde..Ramazan vallahi benimde aslında böyle yeteneğim yoktu ama bir gün neden olmasın dedim..Ve yaptım..demek istediğim sadece "istemek"...Vallahi kendiliğinden gerisi geliyor..Sen bir iste bak emin ol neler yaparsın burada hepimiz görürüz..

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
İşte bir şeyleri yapacak olmanın heyecanı..Heleki bunu yaparken acaba okurken insanlar nasıl tepki verecek diye düşünüyorsun ya...o heyecan herşeyin üzerinde..Ramazan vallahi benimde aslında böyle yeteneğim yoktu ama bir gün neden olmasın dedim..Ve yaptım..demek istediğim sadece "istemek"...Vallahi kendiliğinden gerisi geliyor..Sen bir iste bak emin ol neler yaparsın burada hepimiz görürüz..
İnş. birgün yapmaya kalkarım bunuda sizlerle paylaşırım :) :)

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Bravo Bünyamin,Harika bir is yapmisin üstelik bu konularda kafa dengiyiz diyebilirim bu beni dahada mutlu etti..Tabiki arkadaslar yanlis anlamasin !! Bizler bu hobiyi sevdigimizden dolayi zaten hepimiz kafa dengiyiz  :) :) Sahsen ben egerki insanlarin vakti ve birazda becerisi varsa, bu tür malzemelere masraf ederek temin etmelerine karsiyim cünkü insan istedimi kullanisli ve isini görecek malzemeleri kendileride yapabilirler iste bir örnek Bünyamin kardesimiz ,,Masallah on parmakta on marifet misali "fikir ,ölcme ,dikis falan hepsi var  :) :)  Bu tür paylasimlarin devamini bekliyoruz insallah vakit buldukca bizlerde paylasimlarla karsilikli fikir alis verislerinde bulunuruz ,selam ve sevgilerimle ..
Ahmet ağabey, tebriğin için çok teşekkürler..Çok incesin bu forumdaki diğer arkadaşlar gibi..Kafanın denkliğine den olarak beni kabul etmek benim için şeref..Çok sğaolasın..Ne zaman istersen bir mesaj kadar yakınım, bildiğim herşeyi paylaşırım reis..

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Bünyamin ÇAPKIN ın cinsi ne,JAKO  ailesindenmi?