Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Oltamisina Yönetimi Duyurusu Ve Anketidir

  • Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi

Sizce Oltamisina Üstad Bölümü Kaldırılısın mı?


  • Kullanılan toplam oy
    1
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Katılım
12 Ara 2011
Mesajlar
3,983
Sevgili Dostlarım Saygı Değer Ağabeylerim , Üstadlarım,

Oltamisina.com olarak bizlerin gayesi sizlerle birlikte sürdürülebilir amatör balık avcılığı konusunda yurdumuzun dört bir yanından insanlara ulaşmak ve bu insanların , yani sizlerin bu konudaki bilgi birikimlerinizi paylaşmanıza, düzenlenen organizasyonlar vasıtası ile bir araya gelerek sanal ortamda kurulan bu dostlukları ilerleterek gerçek hayata taşımanıza, av raporlarınız ile birbirlerinizin heyecanına ortak olmanıza, sohbet kısmında küçük bir günaydın mesajı ile güne gülümseyerek başlamanıza, doğum günlerinizi, milli ve dini bayramlarımızı kutlayarak zaten hepimizin içinde bulunan sevmek duygusunu daha da arttıra bilmeye ön ayak olmaktır.

Bu yüzden her Balıkçı Dostumuzun bizler için aynı sevgiyi, aynı anlayışı, aynı saygıyı hakkettiğini düşünerek ,

Eğer amacımız Amatör Balıkçılıksa her balıkçının kendine has duyguları ve teknikleri olduğunu düşünerek Üstadlar bölümünü kapatmak gerektiğini düşünüyoruz bunuda sizlerden gelecek oylama sonucunda belirleyerek doğru kararı seçtiğimize emin olmak istiyoruz Tüm Dostlarımıza Saygıyla Duyrulur.

Not: Lütfen Konu altına yorum yapmadan sadece oylayarak katılınız ki durum tartışılmadan sonuçlansın Ankette sadece sonuç ve oylama yüzdeliği görülecektir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst