Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Okuma Andros A-S- Jig kamışı İncelemesi

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi

Sevgili Dostlar aslında jig kamışlarını aynı çatı altında karşılaştırabilirdim,
Fakat ayrı ayrı inceleme yaptık ve tanıttık ki sizlere daha kolay seçme şansı olsun Umarım hepimize faydası olur.

Kamışın Detaylarına gelecek olursak,

1.80mt boyunda, 130-270grama kadar jig yeme uygun, 2 parça trolling ve jig kamışı, porselen misina klavuzları, karbon malzeme, 300gr ağırlık, ergonomik sap, normal makine veya çıkrık makine ile kullanılabilir. Sırtı çekerken veya jig ile yukarı aşağı hızla sallayarak sarkıtma dip olta kullanımına uygundur.
Andros Marka Kamışların Özellikleri
IM-6 Grafit malzeme
Kolay taşıma için 2 parçalı tasarım
Maksimum hafiflik
ALPS işlenmiş aluminyum parmak için tutma yerleri
turuncu carbon
Örgü miisna kullanımı için ALPS 316-SS kılavuz
Ömür boyu Okuma garantisi ile geliyor... (5 Yıl olsada böle yazıyorlar) :)

Şimdi sizler için hazırladığım videoyu izleyelim,

Sevgili Dostlarım Fiyat-Performans olarak kamışa kefilim...
Bunu yazabilmek çok önemli çünkü bu kelimeyi avlanmadan denemeden yazmadım!!!

Hatta İlk Kullanımını Sevgili Kardeşimiz Yiğit Ergani Yapmıştır.İncelemelerimiz devam edecektir, Saygıyla Kalın.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Şahaneye benziyorlar bizede denemek nasip olur inşallah:in:

Yiğit Ergani

Yiğit Ergani

Sistem Destek
Övünç abinin de dedigi gibi denedim kullandım herkese tavsiye ederim gercekten hassasiyet konusunda mükemmel balık vuruyor mu diye oltanın ucuna bakma derdi ortadan kalkıyor bu kamışla balık vurdugun da bütün vücudumuz hissediyor nasıl oluyor diye sormayın deneyin görün bana hak vereceksiniz :rolleyes:

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Güzel yorumun için teşekkür ederim Yiğit...

F

Faruk MERT

Ziyaretçi
Emeğine sağlık Övünç güzel bir inceleme olmuş. Devamını bekliyoruz bu incelemeler çok önemli kardeşim :)

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Faruk Abicim güzel yorumların için ben teşekkür ederim.

köylü

köylü

Balıkçı
kardeşim bilgi için teşekkür ederim

ben cedros u kullanıyorum şahane :) :)

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
kardeşim bilgi için teşekkür ederim ben cedros u kullanıyorum şahane :)
Güzel yorumun için teşekkürler Abi dediğin gibi Cedros ta serinin en iyi kamışlarından.

necoo

necoo

Kayıtlı Üye
yaptığınız inceleme ve yardımlarını için tşk ediyorum. bu kamışı almayı dusunuyorum ama fiyat biraz yuksek geliyor. ikinci el baktım ama onuda bulamadım. piyasada 230 tl civarlarında bu kamış. bu fiyattan aşşada bulşma şansımız yokmu.

ridan

ridan

Kayıtlı Üye
Övünç merhaba,

Yaptığın çok kıymetli bir iş. Onca seçenek arasında güvenilecek birisinin bu analizleri yapması çok takdire şayan.

emeğine sağlık.

Yeni bir üye olarak belki daha önce konuşulmuş bir konuyu dile getiriyor olabilirim. Birlikte olmanın getirdiği toptan alım belki fiyatları biraz daha düşürebilir.

Selamlar,

Nadir.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Övünç merhaba,

Yaptığın çok kıymetli bir iş. Onca seçenek arasında güvenilecek birisinin bu analizleri yapması çok takdire şayan.

emeğine sağlık.

Yeni bir üye olarak belki daha önce konuşulmuş bir konuyu dile getiriyor olabilirim. Birlikte olmanın getirdiği toptan alım belki fiyatları biraz daha düşürebilir.

Selamlar,

Nadir.
Nadir Abi merhaba,

Güzel yorumun için teşekkürler.

Fiyat ne yazık ki pek düşmez...

Bu kamışı aldığımda 130 tl gelişi vardı, sanırım 160 civarı bir fiyata da ben almıştım. Lakin şuan fiyatlar bir hayli yüksek.

Yinede senin için bir fiyat sorarım istersen.

ridan

ridan

Kayıtlı Üye
Övünç merhaba,

jigging ile bir balık yakalamadan ve hatta daha büyüğünü kaçırmadan elimdeki silstar carbodynamic kamışını bırakmayı düşünmüyorum açıkçası.  daha doğrusu henüz daha iyisini haketmiyorum. :(

ilgine teşekkürler.

Selamlar,

Nadir.