Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

nasıl olmuş

• Konuyu başlatan Orhan Yıldız
  • Başlangıç tarihi
O

Orhan Yıldız

Ziyaretçi

herkeze slm bu benim yeni logom bundan böyle balık avında tşört ve şapka ya bastırıcım bunu böyle bir gurup kuruyorum

yamansukru

yamansukru

Çımacı
bence daha guzel olabılırdı benım dusuncem..

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Hayırlısı olsun Orhan,

umarım istediğin gibi olur.:in:

köylü

köylü

Balıkçı
abiciğim biraz daha uğraşmak lazım logo üzerinde.

sen bilirsin yinede ama benim fikrimi sorarsan eğer bence olmamış biraz daha uğraşmak lazım.

saygılar

bende planlıyorum ve çalışmalarına başladım tamamlansın sizin fikirlerinize danışacağım

O

Orhan Yıldız

Ziyaretçi
abiciğim biraz daha uğraşmak lazım logo üzerinde.sen bilirsin yinede ama benim fikrimi sorarsan eğer bence olmamış biraz daha uğraşmak lazım.

saygılar

bende planlıyorum ve çalışmalarına başladım tamamlansın sizin fikirlerinize danışacağım
sag ol kardeşim herkezin fikrine acıgım yardım cı olursanız sevinirim

O

Orhan Yıldız

Ziyaretçi
Orhan abi heralde kendin yapıp emek vermişsin. Ama üzerinde biraz daha profesyonelce çalışılması gerekiyor.
ewt kardeşim yklaşık 1 haftadır uraşıyorum en son bunda karar kıldım ama butun dostların fikrine ve yardımına ihtiyac var bu logoun üstünde calışmak lazım yardımcı olursanız sevinirim

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Hımmm...

Orhan Abi psd olarak bir çalışma lazım bu paintte yapılmış , yarın birşeyler hazırlayıp cevap verelim bakalım neler çıkacak.

kilim1

kilim1

Tayfa
tmm kardeşim bakalım inşalah daha iyi olur:rolleyes:
Orhan abi bence "Alyanak Club" veya "Alyanak Kulüp" daha iyi olur. :in:

Övünç grafikten iyi anlar, o bunu ele alırsa ortaya güzel bir şeyler muhakkak çıkar.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ben ilk olarak şablon yazısını sonrada , bunu monte edeceğimiz şablonu oluşturdum,

bu ilk yazı şablonu,

kilim1

kilim1

Tayfa
Ben ilk olarak şablon yazısını sonrada , bunu monte edeceğimiz şablonu oluşturdum,
bu ilk yazı şablonu,
Övünç özellikle A harfine iğneyi entegre etmen güzel fikir :in::in::in:

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Şimdi bunu bu bir dairesel yada elips şablona alalım,

Ufak bir ekleme yapalım,

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Son olarak gölgeleme işlemi ve renklendirmeden geçecek olan bu logo kullanıma hazır hale gelecektir,

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Tabi bu arada bu haliyle belkide sizlerden gelecek yorumları bekelemek en güzeli çünkü psd ve logo tasarımında vector işlemi çok önemlidir şablonu oluşturulan bir tasarım şablon halinde beğenime sunulduğunda gerçekten umut verici ise vectörel işleminden sonra emin olun şahane olacaktır.

Sizlerinde görmüş olduğu bu başlangıc tasarımının yarın bitiş noktasını sergileyeceğim bakalım beğenecekmisiniz?

Burda amac Logo tasarımı değil , vermiş olduğunuz vurgudur.Biz vurguyu iğne ile şablon yazımıza monte ettik son olarak bir avcı tasarımı bize eşlik etti taslağımız oluşmuş oldu.Bence böyle olmalı...

O

Orhan Yıldız

Ziyaretçi
Tabi bu arada bu haliyle belkide sizlerden gelecek yorumları bekelemek en güzeli çünkü psd ve logo tasarımında vector işlemi çok önemlidir şablonu oluşturulan bir tasarım şablon halinde beğenime sunulduğunda gerçekten umut verici ise vectörel işleminden sonra emin olun şahane olacaktır.
Sizlerinde görmüş olduğu bu başlangıc tasarımının yarın bitiş noktasını sergileyeceğim bakalım beğenecekmisiniz?

Burda amac Logo tasarımı değil , vermiş olduğunuz vurgudur.Biz vurguyu iğne ile şablon yazımıza monte ettik son olarak bir avcı tasarımı bize eşlik etti taslağımız oluşmuş oldu.Bence böyle olmalı...
harika görünüyor eline saglık ortaya güzel bi logo cıkacak gibi:rolleyes:

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Orhan abi hayırlı olsun... Övünç sana yardımcı olmuş sana logo konusunda saygılar....:):)

süper gözüküyor :victorious:

O

Orhan Yıldız

Ziyaretçi

Orhan abi hayırlı olsun... Övünç yardımcı olmuş sana logo konusunda saygılar....

süper gözüküyor

tşkür kardeşim bu logo hepimizin olacak sadece benim değil.

O

Orhan Yıldız

Ziyaretçi
birde bunu tşörte bastırıcam uygun yapan yer bilen varmı:rolleyes:

kilim1

kilim1

Tayfa
Orhan abi Kemeraltında bir çok yer var. Başdurak işhanının karşısında ve onun çevresinde bulunurlar, herhangi bir esnafa sor orda hemen sana gösterirler.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Böyle biraz daha iyi gözüküyor son aşama da görelim bakalım ne çıkacak ortaya:):):)