Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Nasıl balık amaaa

• Konuyu başlatan Hasan BALIKÇI
  • Başlangıç tarihi
Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
sevgili dostlar bu sabah kalktığımda her taraf bembeyaz örtüye bürünmüştü ;) :oops:;)

bende kahvaltımı yaptıktan sonra evin üzerine çıkıp aklıma ilk gelen şeyi yapmak istedim. ;) :oops:;)

nasıl olsa balığa gidemiyodum zaten kurtlar büyüdü bende kardan bir PAŞA yapmaya karar verdim heykeltraş deyilimya elimden geldiğince

maymuna benzetmeden bişey yapayım dedim bilmem olmuşmu ;) :oops:;)

kararı siz verin artık ama mümkünse kamil hoca ve öner bişey demesin çünkü onlar deveye benzemiş der ;) :oops:;) ;) :oops:

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Vah, vah, vah. Bu arkadaşın derhal balığa gitmesi gerekir. Yoksa başka bir yere gidecek.:s20:

Sevdiklerine duyurulur.

tuerkraider

tuerkraider

Oltacı
ben balinaya benzettim yüzseklini:) bunu birde mangalda görmek isterdim:)

ellerine saglik güzel yapmissiniz

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
Vah, vah, vah. Bu arkadaşın derhal balığa gitmesi gerekir. Yoksa başka bir yere gidecek.:s20:Sevdiklerine duyurulur.
yapçak bişey yok abiiii :evil:bu havalar adamı böyle yapıyo elbet acısını çıkartıcam :oops: :oops:

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
ben balinaya benzettim yüzseklini:) bunu birde mangalda görmek isterdim:)
ellerine saglik güzel yapmissiniz
anca bu kadar oldu yaaav :oops: :oops:mangaldamı bilmem denesekmi:oops: :oops: :oops:

Yiğit Ergani

Yiğit Ergani

Sistem Destek
Hasan abi balık sevdanı her şartta ve koşulda gösterebilmen güzel bi hareket tebrik ederim balık geçerliymiş abi :in: :)

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
Hasan abi balık sevdanı her şartta ve koşulda gösterebilmen güzel bi hareket tebrik ederim balık geçerliymiş abi :in: :)
sağol yiğit kardeşim.:rolleyes:

ama kimse beni anlamıyo yav. :oops: :oops:kimsede gidelim diyomu :oops: :oops: :oops:

eeee sanal ortamda sanal balıkçılık normal deyilmi :oops: :oops:

ali rıza abi sen üzerine alınma sakın . :oops: :oops: :oops:

sen küllüyen sanalsın:oops: :oops: :oops: :oops:

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
haahahahah Hasan abi Ali Rıza abiye katılıyorum senin acilen balığa çıkman lazım :evil::evil::evil::evil:

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Hasan şimdi geldim ve okudum.

Gördüğün gibi yandaş yazarım çok...

Bana dokunmamanı tavsiye ederim...

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Hehehehe... Koptum yahu Hasan Abi işlerim gereği sizlerden ayrı kaldığım bu günlerde , bu gördüğüm manzara karşısında seni alkışlıyorum bir insanda tutku bukadar mı güzel olur daha ne diyeyim bilemedim süpersin.

bluered

bluered

Oltacı
Güzel bir kardan balık olmuş :) :) tebrikler:)

kamil esen

kamil esen

Çımacı
Ben ilkin kurbagaya benzetmiştim ama şimdi dikkatli bakınca sanki dinazora benziyor gibi geldi.:oops: :oops:

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
Hasan şimdi geldim ve okudum.Gördüğün gibi yandaş yazarım çok...

Bana dokunmamanı tavsiye ederim...
ali rıza abiiiiiiii ben inkar etmiyom abiiiii :oops: :oops: :oops:

eveeet kafayı yemek üzereyim eğer iki üç gün daha böyle devam ederse pisikoloji doktoru aramaya başlıcam. :oops: :oops: :oops:

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
haahahahah Hasan abi Ali Rıza abiye katılıyorum senin acilen balığa çıkman lazım :evil::evil::evil::evil:
gitçem gitçem yoksa bu gidişle fena şeyler olcak:oops: :oops: :oops:

rüyamda görmeye başladım :oops::oops:

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
Hehehehe... Koptum yahu Hasan Abi işlerim gereği sizlerden ayrı kaldığım bu günlerde , bu gördüğüm manzara karşısında seni alkışlıyorum bir insanda tutku bukadar mı güzel olur daha ne diyeyim bilemedim süpersin.
aman kardeşim iş olsun.:rolleyes:yoksa sende benim gibi kafayı yemeye çeyrek kalırdın en azından çalışıyom deyip balığa gidemiyorum diyorsun.:rolleyes:

ya ben ne yapayım günde iki üç kere oltalara makinalara bakım yapıp evin üstünden havayı takip edip balığa gidemeyip delirmektense :oops: :oops: :oops:

çalış kardeşim çalııııış :rolleyes:senin mazeretin var ali rıza abinin nesi var :oops: :oops:bana öyle oldu böyle oldu dicene o kendine baksın :oops::oops::oops:

ufuk

ufuk

Kayıtlı Üye
Hahahaah süper bu hasan abi, sanat ihtiyaçlar üzerine çıkarmış zaten
harika olmuş abi ellerine sağlık

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
Hahahaah süper bu hasan abi, sanat ihtiyaçlar üzerine çıkarmış zaten
harika olmuş abi ellerine sağlık
Çok sağol ufuk kardeşim sayende azıcık relaks oldum yoksa ali rıza abiye fena sarcaktım.:oops::oops:

ali rıza abi amirali göremeyince beni tefe koymuştu ama tutmadı :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Yiğit Ergani

Yiğit Ergani

Sistem Destek
artık haftaya kim sanal balıkçı kim orjinal balıkçı avda anlarsınız hasan abi ali rıza abiyle tatlı rekabetiniz güzel olan balıklara olcak :oops: :oops:

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI

Miço
artık haftaya kim sanal balıkçı kim orjinal balıkçı avda anlarsınız hasan abi ali rıza abiyle tatlı rekabetiniz güzel olan balıklara olcak :oops: :oops:
Yiğit ali rıza abiye herzaman saygı duyarım :rolleyes:teknede ustamdır benden daha usta :rolleyes: