Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Mercan Dedik Mercan Avladık...20 Şubat 2014

• Konuyu başlatan speed0972
  • Başlangıç tarihi
speed0972

speed0972

Oltacı
İyi günler dileğimle.....

Büyük bir özlem ve Mersin....Havalar pek iyi olmasada Dostum Ertuğrul ile haberleşip iyi bir gün kollamağa başladık...Takımlar hazırlandı Bizler hazırlandık ve havayı beklemeye başladık...Demekki gün 20 Şubat 2014 tü....Haberleştik ve Silifke/Arkum'a yolculuk başladı tabiii sabah erken...Güzel bir kahvaltı ve sonra saat 10 ve Akdenizin serin suları doğru avlağa..Yaklaşık 1 Saat yol... Hava güzel,Deniz Çarşaf yani Herşey dört dörtlük...İnsan balığa çıkınca mutlaka bir eksik olur ya inanırmısınız teknede bir ara eksik aramaya başlık.. :) :) Bir kaç yer denedikten sonra balığı bulduk ve oturduk üstüne .Yanii çapamızı attık.. :) :) ve başladık....Bereketli bir av ve güzel bir gün oldu..Akşamıda malumm... :) :)

Bu kareleride sizlerle paylaşmak istedim..

Rastgele dostlar...

Takımları Toparladık..

Kendi kendimizin fotoğrafını çektik... :) :)

Koyulduk yola...

Veeeee Sonuç..

Bereketli ve neş'eli bir av oldu....

Akşam dönüşü ve insanı rahatlatan harika bir manzara..

Veeee son kare....Dotum ve Kardeşim Ertuğrul ve ben....Sevgiyle kalın...

Moderatörün son düzenlenenleri:
rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
abi maşallah be :) 2 rapor koydun yüzümüzü güldürdün..  tebrik edeirm :)

speed0972

speed0972

Oltacı
Neyse....Ne mutlu bana.. :) :) Nisan ayında kaçabilirsem....Arkası gelir yalnız tekne şart...Çünkü kıyıda yemli tek canlı bile yoktu....

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Ortalık Pembelerden yıkılıyor maşallah...Bereketli olsun.... :) :)

ufuk

ufuk

Kayıtlı Üye
Tebrikler abi, bizim mercan tarlası gibiymiş yer sanırım :) :)  şansınız daim olsun.

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
kırmızılar şahane ne güzel parlıyorlar teşekkürler

speed0972

speed0972

Oltacı
Ufuk kardeşim....Aynen dediğin gibi Mercan tarlasının üstündeydik...Yalnız bu arada belirtmek isterim bunların arasında yaklaşık 3 ila 5 kilo arasında 12 adet Balon balığıda da çektik...Onları fotoğraflamadım....Çünkü gerekli operasyon yapılarak avlağa iade edildi... :) :)   Operasyonlu balonlara diğer balonlar saldırıyor ve avlak temizlenmiş oluyor...Biz de Mercana devam ediyorduk... :) :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Ufuk kardeşim....Aynen dediğin gibi Mercan tarlasının üstündeydik...Yalnız bu arada belirtmek isterim bunların arasında yaklaşık 3 ila 5 kilo arasında 12 adet Balon balığıda da çektik...Onları fotoğraflamadım....Çünkü gerekli operasyon yapılarak avlağa iade edildi... :) :)   Operasyonlu balonlara diğer balonlar saldırıyor ve avlak temizlenmiş oluyor...Biz de Mercana devam ediyorduk... :) :)
  Sevgili Kadir, kızıl deniz kökenli olan ve küresel ısınma ile tüm denizlerimize yayılma eğilimi gösteren bu hilkat garibi balon balığı ne yazık ki, bizim buralara kadar ulaştı.

Allah günah yazamasın bu seneki bir tekne avında o mahlukat ile İzmir/Çeşme ılıca mevkiinde karşılaşmış ve seninde dediğin gibi gereğini yaptık. banane  

poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
gün çok başarılı geçmiş tebrikler abi :) :)

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kadir Abi of beee...

Yer Gök Kırmızı olmuş :)...

Sayfalarımızı renklerdirdin tüm ekibi kutlarız, elinize kolunuza sağlık.

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
ellerinize sağlık çok güzel av olmuş.

almaph

almaph

Kayıtlı Üye
maşallah

Caner Akalın

Caner Akalın

Kayıtlı Üye
Güzel bir av olmuş sonucu da mutluluk verici bitmiş, katılan ekibe daha güzel günler geçirmesini dilerim.