Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

M&w Ocean Wolf Olta Makinesi

• Konuyu başlatan yucel35ege
  • Başlangıç tarihi
yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Selam dostlar , bugün kemeraltına indim ve birkaç dükkan gezdim.tabi kendimi oyuncakçı dükkanına girmiş bir çocuk gibi hissederek bazı malzemeler aldım.bir yerde ise m&w olta makinesini inceledim ve çok beğendim.bu markayı ilk defa gördüm ve duydum.bu arada bu makine Hakkı'nda bilginiz varmı.dostlar size söylüyorum , Övünç sen anla:))

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
İsmini unuttuğum konakta sokak arasında büyük bir mağaza (Karan balık olabilir) genelde bu marka ürünleri satıyor.

Makineye gelince bir fikrim yok.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi

M&W Ocean Wolf S-16000 Jigging Makinesi, 10+2 paslanmaz çelik bilyeli 4:5:1 devirli 830 Gram Ağırlığında 30 kg kadar çekiş gücü var deniyor  :). Ben kullanmadım yeni duydum,  görmedim ve bilmiyordum ama sorup soruştururuz :)

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye

M&W Ocean Wolf S-16000 Jigging Makinesi, 10+2 paslanmaz çelik bilyeli 4:5:1 devirli 830 Gram Ağırlığında 30 kg kadar çekiş gücü var deniyor  :) :). Ben kullanmadım yeni duydum,  görmedim ve bilmiyordum ama sorup soruştururuz :) :)
ali Rıza abi nin tahmini doğru, övünç bende ilk defa duydum ve inceledim , çok güzel görünüyor .satıcı doğal olarak çok övdü hatta senin şiddetle tavsiye ettiğin talismandan daha iyi olduğunu söyledi.tabiki senin fikrin önemli , 1-2 ay sonra iyi bir makine almak istiyorum.bütçe maksimum 1000 TL .kararı sen ver .sana güvenerek penn aldım ve doğru karar.diyeceksinki 1000 TL makineye verilirmi! 1 kez alıp 3-5 sene arkama bakmak istemiyorum.5 liralık Şahin arabaya 5 liralık jant , müzik sistemi takanları görünce hobi için bu para çok değil.pavyonumuz yok kumarımız yok.tavsiyelerin benim için önemli . Selamlar

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Buarada ana mil çok kalın ,malzeme cnc kesim fiyat 800 civarı

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Acele etme abi... ayrıca dünyaca ünlü markalar varken tanınmamış bir markaya 800 lira vermek bence pek mantıklı değil...

Umut kardeşimizle gittiğimiz avda talisman ı gördüm... içim gitti... 

Macera ya girme Yücel abi....

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Acele etme abi... ayrıca dünyaca ünlü markalar varken tanınmamış bir markaya 800 lira vermek bence pek mantıklı değil...

Umut kardeşimizle gittiğimiz avda talisman ı gördüm... içim gitti...

Macera ya girme Yücel abi....
hepimiz övünç e bu konuda güveniyoruz.hemen makina alacak değilim zaten , bahar a doğru düşünüyorum.%99 övünç ün tavsiye ettiğini alırım.

umut82

umut82

Oltacı
Yücel abi Ramazan'a katılıyorum kendini kanıtlamış markalara yönelmen daha mantıklı gibi. 5 sene önce aldığım shimano nexave makinam hala yağ gibi çekiyor.

Daha içini bile açmadım. 1000 TL verip 3-5 sene arkama bakmak istemiyorum yazmışsın, o kadar para verdikten sonra alacağın makine seni emekli eder :oops:  Allah'tan aramızda bir uzman varda, bizde öğreniyoruz bazı şeyleri

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Yücel abi Ramazan'a katılıyorum kendini kanıtlamış markalara yönelmen daha mantıklı gibi. 5 sene önce aldığım shimano nexave makinam hala yağ gibi çekiyor.

Daha içini bile açmadım. 1000 TL verip 3-5 sene arkama bakmak istemiyorum yazmışsın, o kadar para verdikten sonra alacağın makine seni emekli eder :oops: Allah'tan aramızda bir uzman varda, bizde öğreniyoruz bazı şeyleri
dediklerine aynen katılıyorum , bu makine dikkatimi çekti o yüzden yazdım,zaten uzmanımız bu konuda son fikrini belirtecektir . bende onun tavsiyesine göre hareket edeceğim.

umut82

umut82

Oltacı
Takipteyim bende :) :)

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Benım bilmediğim bir ürün kullanmadan sökmeden yorum yapmak yanlış olur. Karan Balıkçılık ile görüşün dilerseniz söküp orda bakar toplarız benım kendileri ile bir yakınlaşmam olmadı henüz.

Bu arada 8000 Tica isteyen olursa nakit olmak şartı ile elimde 2 adet var fiyatını 650 den verebilirim

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Aklımı karıştıran nokta şu bu kadar kaliteli ve performanslı bir ürünse neden hiç kullanıcı yorumu yok? Buna sadece Türkiye için değil dünya genelinden bakarak yorum yapıyorum ürünle ilgili hiç review kaydı bulunmuyor.

Üretici sitesinde bile ekipman içeriği detayı çok az. Kötülemek yada tavsiye etmek için bulgu ve tespit gerekir kafamıza göre yorum yapmak kullanıcılar için hatalı yönledirme doğrur.

Birkaç gün sonra burada iyi yada kötü yorumları okuyarak karar verecekler için doğruyu bulmamız gerekir.

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Aklımı karıştıran nokta şu bu kadar kaliteli ve performanslı bir ürünse neden hiç kullanıcı yorumu yok? Buna sadece Türkiye için değil dünya genelinden bakarak yorum yapıyorum ürünle ilgili hiç review kaydı bulunmuyor.

Üretici sitesinde bile ekipman içeriği detayı çok az. Kötülemek yada tavsiye etmek için bulgu ve tespit gerekir kafamıza göre yorum yapmak kullanıcılar için hatalı yönledirme doğrur.

Birkaç gün sonra burada iyi yada kötü yorumları okuyarak karar verecekler için doğruyu bulmamız gerekir.
yanlış anlamadıysam "canyon djr 6500" adıylada bu ürün var.alan hawk ın sitesine iki marka hakkında yorum yapıyor.ingilizcem zayıf fazla birşey anlamadım

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Tekrar baktım, galiba bu makine "Trabucco exceed ve bulldog razor" adı altıdada satılıyor

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Tekrar baktım, galiba bu makine "Trabucco exceed ve bulldog razor" adı altıdada satılıyor
Yani fason üretici mi?

Tüm detayları okur kısa bir özer geçerim

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Yani fason üretici mi?

Tüm detayları okur kısa bir özer geçerim
övünç,otomotiv sektöründe bazen aynı araç 2 farklı markada kullanılıyor ya , bence benzer bir durum . Ancak hangisi orijinal anlamadım.üçüde aynı.kıt İngilizcemle anladığım, üçüde iddialı makine.m&w sanırım Brezilya malı

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
övünç,otomotiv sektöründe bazen aynı araç 2 farklı markada kullanılıyor ya , bence benzer bir durum . Ancak hangisi orijinal anlamadım.üçüde aynı.kıt İngilizcemle anladığım, üçüde iddialı makine.m&w sanırım Brezilya malı
Üzerinde fazla durma. Sadece merak için araştır.

Bilinen markalardan da şaşma.