Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Lodos Poyraz Farketmez :)

• Konuyu başlatan poseidon_35
  • Başlangıç tarihi
poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
öğlen 1 gibi enişteyle beraber denizlerdeyiz tekrar :) :) yemler taze sülünezler iri ve diri :oops:  hafif lodos var ama öğlenden sonra kesecek ona güveniyorum :) :) kıyıya yakın eskiden sık gittiğim avlak yerine vardık.derinlik 40 metre civarı altımız kayalık mercan otları var.kayalık çünkü 2 kez çapamız kaldı burada artık aşağıda ne varsa bir türlü çıkaramadık espirili  ilk balığım ufak bir mandagöz ve hemen canlı olarak tekneden salıyorum gezer kurşunla :) :) 2.balıkta mandagöz onu da şamandıralı salıyorum canlı olarak :) :) şamandıradan sonra 5-6 kulaç aşağıda balık şamandıranında etkisiylen bizim tekneden uzaklaşıyor bir ara martı saldırdı ama kurtardık mandagözü :oops:  mercan,mandagöz,ispari,kupes,izmarit ve 2 adet yılanbalığı :oops:  karışık yapıp geldik :oops:  canlı yemlerimize büyük balık atlamadı maalesef banane  av keyifliydi fakat lodosun etkisiylen tekne yukarı aşağı gidip durdu :) :)

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Bayram Abi her gün sudasın balık gibi adamsın yahuu sana ne desem bilemiyorum :) ...

Şu azmine hayran kalmayan yoktur, balık olsam senin oltanı yoklarım inan... çıldırmış   

Her yeni avda şansın büyüyerek yenilensin inşallah...  Gece gece karnım acıktı resimleri görünce , ellerine sağlık.

poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
Bayram Abi her gün sudasın balık gibi adamsın yahuu sana ne desem bilemiyorum :) :) ...

Şu azmine hayran kalmayan yoktur, balık olsam senin oltanı yoklarım inan... çıldırmış   

Her yeni avda şansın büyüyerek yenilensin inşallah...  Gece gece karnım acıktı resimleri görünce , ellerine sağlık.
çok teşekkürler.bende işler açılana kadar her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorum.10gün daha çıkarım sonra çok zor fırsatım olur :) :)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Abi maşallah İzin zamanını iyi değerlendirdiğin kesin... Allah nazardan saklasın oltanda hiç boş kalmıyor... Helal olsun.. Tebrik ederim   :) :)

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
 Havaya rağmen tavalıkların çıktığı güzel bir gün olmuş..Bereketli olsun... :) :)

poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
Abi maşallah İzin zamanını iyi değerlendirdiğin kesin... Allah nazardan saklasın oltanda hiç boş kalmıyor... Helal olsun.. Tebrik ederim   :) :) :)
en kötüsü bile 1-2 kilo kadar tutarız her zaman :) :) teşekkürler son demler artık :) :)

ufuk

ufuk

Kayıtlı Üye
maşallah balıklar güzel son kare dahada güzel  :) :) şansınız bol olsun.

poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
maşallah balıklar güzel son kare dahada güzel  :) :) şansınız bol olsun.
teşekkürler ufuk.son kareler güzel ama ben bir lokma bile yemedim balıkla aram iyi değil.sahanda tereyağlı kaşarlı yumurta o akşamki menümdü :) :)

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
yiyecek kadar balık oldumu ne güzel,

çoğu zaman boş dönmekte var işin ucunda . :)

şansınız hep yanınızda olsun.

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
paylaşıma teşekkürler  erkeği dişisi güzel bir karma olmuş mercan iyi balık vesselam daha iyi avların olsun