Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Lineaeffe S-Curve Flex Surf Kamışı

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sevgili Dostlar herkese MERHABA,

Oltamisina Seyir Defteri'nde incelemelerimiz devam ediyor.Şimdi sizlere Cam, grafit ve karbon malzeme karışımından üretilen S-Flex serisi özel bileşim malzemesi sayesinde hem hafif, hem yüksek hassasiyette, hemde çok yüksek dayanıklı bir Surf Kamış incelemesi geliyor.

''LINEAEFFE S-FLEX 4205 SURF KAMIŞ'' İncelemesi Başlıyor;

LINEAEFFE Yeni S-Flex teknolojisi sayesinde inanılmaz bir direnç ve esneklik sağlamıştır. Bu kamış sağlam yapısını T-GLASS, D-GLASS, karbon, grafit ile 6 madde ve 2 tip reçinenin mükemmel karışımına borçludur.
D-GLASS ve karbon teller T-GLASS fiberiyle birlikte örülerek hem kamışın gücü arttırılmış hem de sıkışma direnci yükseltilmiştir.

(1) İç katman için 6 malzeme bir araya getirilirken, 2 reçine ile kamışın esneklik ve kırılma kuvveti optimize edilmiştir.

(2) Tüm S-FLEX serisi özel bileşim malzemesi sayesinde hem hafif, hem yüksek hassasiyette, hemde çok yüksek dayanıklılıktadır.

INANILMAZ GÜÇ: S-FLEX kamışları çok dirençli ve güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Gerçek bir devrim.

http://www.youtube.com/watch?v=rVh2owuyjx0

Kamışlar 10 Kg. ağırlıkla bükülerek test edilmiş ve şaşırtıcı sonuçlar alınmıştır. Lineaeffe S-Flex konsepti ile en hafif malzeme ile en yüksek sağlamlığa ulaşmıştır. Burada önemli olan kullanacağınız bölgeye ve ihtiyacınıza en uygun S-Flex model kamışı seçmenizdir. Farklı aksiyon özellikleri ile her türlü kurşun gramı için farklı bir S-Flex tercih edebilirsiniz

Kamışımızın Tekniknik Özelliklerine Gelince,

• 420cm boy, Teleskopik karbon kamış
  • 150grama kadar atar
  • ilk klavuz katlanabilir
  • 118cm kapalı boy
  • 415g ağırlık
  • Lineaeffe'nin mükemmel sağlamlıkta yeni kırılmayan kamış serisi 10kg ağırlığı kaldırabilir.

İşte İnceleme Videomuz,

[video=youtube;rHnvkqQmVA8]
Böyle bir kamışın Hassasiyetini de yaşamanız için mutlaka denemeniz gerekir.Gerek yüzük kalitesi gerekse serbest halka sistemi ile her açıdan kullanışlı olması sevgili Dostlarımıza Duyurulur.

Fiyat Perfermons

Sizde Dünyanın çoğu ülkesinde yapılan testlerde sayısız ödüle layık görülmüş ve kazanmış böyle bir Kamışa Sahip olmak isterseniz, devreye ürünün fiyatı giriyor!!!

Öyle bir yazdık ki sanki milyarlar diyeceğiz sandınız değilmi?
Merak etmeyin, ve inanın Böyle bir kamış için 130 tl yüksek bir rakam değil.

Tabi benim marka takıntım var diyorsanız o başka!...

Umarım araştırma yapan yada almayı düşünen Arkadaşlarımıza, Dostlarımıza yardımı olur.

Başka İncelemelerde tekrar görüşmek üzere, Saygıyla Kalın.

Moderatörün son düzenlenenleri:
kilim1

kilim1

Tayfa
Övünç bu çok güzel tanıtımın için teşekkürler :in::in::in:

Mazhar Üzümcü

Mazhar Üzümcü

Tayfa
övünç güle güle kullan bol avlar dilerim.

yamansukru

yamansukru

Çımacı
abi bende sazan için surf kımış düşünüyorum gerçi önce sezon acılınca ulaş abiden de fikir alacagım ama ben kamış için lineaeffe oyster cast veya lineaeffe turnafresh düşünüyorum bu fiyat olarak da biraz fazla bana neyse bılgılendırme ıcın tesekkurler...

Erhan BABACAN

Erhan BABACAN

Editör
Övünç merhaba, 4,20metrelik bu kamıştan 1 çifte sahiptim.

Hafif yemli takımda oldukça performanslı bir ürün. En iyi performansı 115gr kurşun ile almıştım. Teleskopik olması ve ilk halkanın katlanabilir olması ve de hafifliği ile cezbedici. Ayrıca ithalatçı firmada yedek parçalarının bulunması da bu kamış için artı bir özellik. Örneğin bendekilerden bir tanesinin uç halkası daha misina geçirirken çıt diye kırılmıştı. Üretim ile alakalı sorunluydu ve ithalatçı firma hemen yenisi ile değiştirmişti. Ayrıca gezer halkaları tam sıkıştırmadığımdan (daha doğrusu her atışta kontrol etmediğimden) yine uç kısmı ikiye ayırmıştım ve hemen yedek parça siparişi verip yenilemiştim. Güle güle kullanman dileği ile. Çok sevdiğim iki kamıştı.

Erhan BABACAN

Erhan BABACAN

Editör
Dip not olarak;

1-
Gezer halka üzerindeki misina kılavuzları zamanla üzerinde bulunduğu plastikten ayrılacaktır. Buraları epoksi ile güçlendirerek bunu engelleyebilirsin.

2-
Bu halkalar kamış üzerine az yapıştırıcı ile tutturulmuşlardır. Bir süre sonra kesinlikle yerlerinden çıkmaktadır. Güçlü bir japon yapıştırıcısı işini görecektir.

köylü

köylü

Balıkçı
güzel kamış emeğin için teşekkür ederim kardeşim

kıyıdan avlanan arkadaşlar için ideal :rolleyes:

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Erhan Bey , gerçekten yorumlarınız ve tecrubleriniz için teşekkürler hepsini dikkate alacağım, tabi şöyle bir durum da mevcut şimdi sizin videolarınızı izledim.:victorious:

Ben kesinlikle bunlarla 225 metre atmayı başaramam...

Onun için sağlam kalırlar diye düşünüyorum , tabiki zamanla mutlaka dedikleriniz olacaktır ozaman yazdıklarınızı uygulayacağıma emin olun.

Tekrar Teşekkürler.

Erhan BABACAN

Erhan BABACAN

Editör
lineaeffele hafif yemli takimlar icin istesekte o mesafelere ulastiramayiz. uzun mesafe icin century kompressor super sport'u kullaniyorum. Kolay gelsin :) :)

kilim1

kilim1

Tayfa
lineaeffele hafif yemli takimlar icin istesekte o mesafelere ulastiramayiz. uzun mesafe icin century kompressor super sport'u kullaniyorum. Kolay gelsin :) :)
Erhan Bey o kadar güzel, satır arasında ve aynı zamanda apaçık değerlendirmeler yapıyorsunuzki, bu Forum için bir kazançsınız. Çok teşekkürler. :in::in::in:

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kardeşim bol balıklı günlerde neşe içinde kullanmanı dilerim... Değerlendirmelerin içinde teşekkür ederim...

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Övünçcüm güzel bir bilgilendirme ile paylaşım olmuş. Erhan arkadaşımızın önerileri ile de işlem tamamlanmış.

İkinize de teşekkürler.

ufuk

ufuk

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler övünç'cüğüm, ayrıca erhan bey de sağolsun konu detaylı ve daha geniş bir ürün incelemesi olmuş:):):)

Junglehook

Junglehook

Miço
Bu kamıştan 2 adet de ben edindim pazar günü deneme şansım oldu (+38° 2' 0.09", +26° 52' 6.68" ) Bulundugum avlak zayıf olmasına sebep birkaç mırmır nasip oldu onlarıda daha fotoğraflayamadan , analı kızlı balıkları hali hazırdaki mangalda ebedi güzergahlarına coktan yolcu etmişlerdi.Kamışdan son derece memnun kaldım ,bu arada tavsiyen için teşekkürler Övünç.:smile:

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Oldukça sağlam bir kamışa benziyor bilgiler için teşekkürler emeği geçenlere:smile: