Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Kıyıdan Beklemeli Avlar

• Konuyu başlatan turgut aydın
  • Başlangıç tarihi
T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Merhaba ustaların aranıza yeni katıldım.

T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Bir süre ucuz makinalar kullandıktan sonra çıtayı biraz yükselteyim dedim.Okuma trio rex salt düşündüm ama forumlarda öven de var paralayanda bende çıtayı bir tık daha yükselteyim dedim

T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Bir süre ucuz makinalar kullandıktan sonra çıtayı biraz yükselteyim dedim.Okuma trio rex salt düşündüm ama forumlarda öven de var paralayanda bende çıtayı bir tık daha yükselteyim dedim

T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Daiwa 14 procargo düşünüyorum değerli yorumlarınızı esirgemeyin lutfen

ARAGAMİ

ARAGAMİ

Editör
övünç bey başlığı görürse size yardımcı olur.

onun bilgisi dışında acele karar verip lütfen makine almayın.

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Öncelikle hoşgeldiniz.eğer yanlış görmediysem bu makine 1500 tl civarı.şahsi kanaatim Penn affinity 7000/8000 e de bakın.hem çok iyi hem yarı fiyata,tabi daiwa da mükemmel marka

T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Hocam bir 1200 TL ye buldum kullanılmamış.Tabii fikirlere saygım sonsuz.

T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Sonuçta İnternetten görmekadar farklı ehlinden öğüt almak farklı

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Öncelikle hoşgeldiniz, Sorduğunuz soruya gelince;

Kullanmadığın bir makinayı işin ehli değilsen yermek doğru olmaz... Yücel abi önerdiği makinayı birebir kullanıyor diye biliyorum...

Senin sorduğun soruyu işin ehli olan Övünç kardeşimiz rahatlıkla detayıyla cevaplayabilir ama o da bu aralar iş sebebiyle aramızda değilim... Ara ara konuyu kontroledersen fırsatını bulduğunda ve konuyu görürse muhakkak cevaplayacaktır....

T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Hoşbulduk yorumlar için teşekkürler. Penn affinity aklımın bir köşesine yazdım.Övünç beyden daiwa procargo için bir yorum alabilirsem.Sabırla bekliyorum.

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Bahsettiğim makinaları kullanıyorum.ve memnunum.tabi ramazan kardeşimin dediği gibi bizim sitenin uzmanı Övünç, onun tavsiyeleri sayesinde makinalar konusunda bilgi sahibi olduk.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Daiwa Pro Cargo Ento 4500 serisini alabilirsiniz, Magsealed ile donatılmıştır korozyona dayanıklıdır ve bakım ihtiyacınız daha uzun zaman aralıklarında olacaktır.

Surf için oldukça eleverişli ve hafif bir makinadır. Fiyat olarak bütçenize uyarsa çok iyi bir makina.

T

turgut aydın

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Daiwa Pro Cargo Ento 4500 serisini alabilirsiniz, Magsealed ile donatılmıştır korozyona dayanıklıdır ve bakım ihtiyacınız daha uzun zaman aralıklarında olacaktır.

Surf için oldukça eleverişli ve hafif bir makinadır. Fiyat olarak bütçenize uyarsa çok iyi bir makina.
Ne dedim ben Övünç gelir güzel bir makina söyler dedim... :D :D :D