Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Kefal Avı

• Konuyu başlatan CagataySeymen
  • Başlangıç tarihi
C

CagataySeymen

Kayıtlı Üye
hepinize rast gelsin avınız bol olsun aranıza yeni katıldım abilerim kardeşlerim öncelikle böyle bi forum düzeni yaptığı içi moderatör abime teşekkür ediyorum sade ve çok güzel olduğu için bugün kefal avına çıktım samsunda kıyıdan çok amatörüm daha yeni yeni başladım amatör balıkçılığına sizdende püf noktaları öğrenmek ve tuttuğum balıkları burda paylaşmak istedim :) :)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kardeşim aramıza hoşgeldin.... Maşallah kefallerde çok güzel tebrik ederim :)

C

CagataySeymen

Kayıtlı Üye
sağolasın abi yanımda tutan amcanın nazarı değdi heralde :) :) takım birbirine dolandı son balıkta kamışı çekeyim derken yanımdaki fazla misinayı denize düşürmem bir oldu yeni takım yapmam baya uzun sürdü 5 dakikalık iş yarım saatimi aldı bende topladım takımları evin yolunu tuttum :) :)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
olur böyle şeyler   :)  nasibin bu kadarmış :)

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Kefal avı apayrı bir olaydır.Zira çok ürkek ve nazik bir balık.Oltaya takıldığında eğer iri ise , çekerken dudağının yırtılması ve kurtulması an meselesi. yandık  Ona odaklanıp, ona uygun sistem yapılması gerekir.Bence sen bunu başarmış ve netice de almış kardeşim. :hungry:  Bereketli olsun...Devamın gelmesi dileği ile rastgele... :) :)

C

CagataySeymen

Kayıtlı Üye
güzel yorumun ve tavsiyelerin için çok teşekkür ediyorum ishak abi inşallah devamı gelicek

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
yakaladıkların amatörün çok önünde tbrklr

C

CagataySeymen

Kayıtlı Üye
halil abi teşekkür ediyorum gelişiyoruz yavaş yavaş :) :)