Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Kara Reis Deneme

• Konuyu başlatan Orhan Yıldız
  • Başlangıç tarihi
Orhan Yıldız

Orhan Yıldız

Oltacı
Orhan usta görüşmemizden sonra iş yapmamış demekki orası,

ama şunu söyleyebilirimki bu sene kıyıdan işimiz baya zor.Av vermiyor,kaç haftadır dikili çandarlı arası atıyorum kayda değer av yok henüz.Ne yapacağız bilmiyorum.

Hani balık değilde teneke tavuktan bir iki resim koysaydın bari :) :)

Şansın bol olsun :) :)
abi hava cok yatıktı biraz calkantı olsa iş yapıyor  tenekede tavuk ve balık resimlerini cekemedim fotograf makınası yoktu cep te bellek dolu diye cekemedim özur sinirli

Manisa Team

Manisa Team

Çımacı
Deneme iyi olmuş be Orhan abi en azından kireçleme yapan kollarınız açılmıştır...Bende bir deneme bu hafta yapacaktım ama tüm kıyılar bu hafta yatıktı bu yüzden bizde evde yattık kaldık.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Paylaşım ve bilgiler için teşekkürler Orhan abi emeklerinize sağlık...

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Abicim senin buna yetkinin olmaması mümkün değil?

Şaşırdırm şimdi?

Kontrol ederim hemen!

Abisi, prt scr yaparak sayfanın fotosunu çekmeye çalıştım.Aşağıda yer  alan DÜZENLE butonu çıkmıyor.

abi oraya gittigimde yanımızda  mamun  sülünez sardalya   cimcim   ciflık yemi hepsi vardı ama nedense balık yapmadı  hele ciflik yemine cok takmıştım levrek gelır diyeama ona  bile tık demedi sinirli
 Hocam biliyorsun adı üstünde rastgele diye... :) :) Balık her zaman olacak diye bir şey yok ki.Deniz ana birbir cilt ansiklopedi gibi adeta.Oku,oku bitmez. espirili  Bizim bilemediğimiz bin bir çeşit nedenden dolayı bazen balık yemiyor.

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad

Yeni yazılan bir mesajı da atıyorum, harf hatasından dolayı veya cümle düşüklüğünden dolayı 3-5 dakika sonra düzeltmeye kalktığında ise bu defa bunu düzenlemeye yetkiniz yok gibi bir şey yazıyor.

Daha önceki mesajlarda ise zaten düzenle bölümü/ikonu/butonu vs yok.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
İshak Abi , sürüm güncellemesi yaptık sanırım o zaman düzenleme sınırı 5 dk düşmüş resimle koymasaydın anlamazdım :) ...

Çok teşekkür ederim Abi uyarın için.