Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Kamış Rafları & Fishing Rod Rack

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kamış Rafları & Fishing Rod Rack

Sevgili Dostlar ,

Öncelikle herkese merhaba gerek yurt içi gerek yurt dışı bütün kaynakları değerlendirerek sizlere Kamış Rafları hakkında bir konu hazırladım.Belkide hepimiz için evin bir köşesinde saklamak zorunda kaldığımız değerli malzemelerimizi artık rahat rahat kullanıma alabileceğimiz bir noktaya koyma zamanı geldi.

Değerlendirmemizi genelede görseller süsleyecek ki bizlere bu konuda yapılan ürünler için fikir versin.Daha sonrada gerekirse Do it yourself kültürüne bürünerek (D.I.Y.) ortaya çıkmış şahane görüntüleri sizlerle paylaşacağız.

İşte Başlıyoruz,

Kamış Rafları dayanıklı malzemelerden üretilir ki bunlarda genelde Ahşap birinci seçimdir.Polipropilen plastikten imal edilmiş kamış koruyucular ve Alimunyum Raflarda yavaş yavaş tasarım olarak gün yüzüne çıkmaya başlamıştır.

Görüntü olarakta cezbeden ve olta kamışlarınızı emniyetli biçimde ve çizilmeden muhafaza eden bu rafları nasıl üretiyorlar şimdi sizlerle onu inceleyelim.

[video=youtube;wqJfFJFF5pE]

Aslında verilecek bir sürü önek mevcut ama bence en güzel sizin düşünceniz sizin aklınızda olanıdır.

Belki çok önemli bir konu olmaya bilir sadece değinip bir ineceleme yapmak maksadı ile araştırmak istedim ortaya bunlar çıktı umarım hepimize faydası olur Saygıyla Kalın.

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Eline sağlık Övünç,

güzel bir konu olmuş,benimde aklıma yattı bu iş,boş vakitlerde bu işe kafa yorayım bakalım ne çıkacak ortaya.:in:

bu hobi tarzı işler çok ilgimi çekiyor ve seviyorum,

son videoda çekim yapan bayan kardeşimin matkabı kullanmasına dikkat edin,2,19 saniyeden itibaren,matkabın kolundaki el hareketinden bahsediyorum,bu hareketi Manisa küçük saniyisinnde bile çok az usta yapar:evil:

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Valla benim tabiatıma aykırı bu tarz işlerle uğraşmak :evil::evil: hani bazen eser yapayım demek başlarım yarım yamalak bırakırım :victorious: :victorious::victorious:

Ben giderim satanı bulur alırım ( tabi param yeterse :evil::evil::evil: )

En çok hoşuma giden yuvarlak olan düzenek birde tavana monte edilen....

çok beğendim ikisinide.... :oops: :oops: :oops:

Övünç kardeşim süper bir paylaşım olmuş.. teşekkürler kardeşim...

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sağolun güzel yorumlarınız için teşekkürler hepimize bu tarz aksesuarlar gerekli.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Paylaşım için teşekkürler uğraşılırsa oldukça keyifli bir çalışma çıkar ortaya:oops: :oops:

köylü

köylü

Balıkçı
kardeşim güzel bir çalışma olmuş benim becerebileceğim birşey değil malesef hiç anlamam :frown:

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Faruk Abi sen hiç uğraşma hazır al....:victorious:

cedu_53

cedu_53

Oltacı
Yüreğinize ve emeğinize sağlık ,Övünç Bey.Çok güzel bir çalışma.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Aydın Sancar

Aydın Sancar

Kayıtlı Üye
Sevgili Övünç Dinç 

konu çok güzel ve yerinde olmuş bunun için seni tebrik etmek istiyorum. Ayrıca benim kamış rafımı örnek göstermen beni mutlu etti ben bile unutmuştum onu.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sevgili Övünç Dinç 

konu çok güzel ve yerinde olmuş bunun için seni tebrik etmek istiyorum. Ayrıca benim kamış rafımı örnek göstermen beni mutlu etti ben bile unutmuştum onu.
Sizin ki hangisiydi acaba :) :oops:   :oops: