Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Izmir'de Balık Avı

• Konuyu başlatan dogantural
  • Başlangıç tarihi
D

dogantural

Kayıtlı Üye
Abilerim ve kardeşlerim herkese merhaba,

Mart ayında güzel bir organizasyon yapıp tekne ile balığa mı gitsek bu konuda fikirleriniz nedir? 

Mesela 11 mart cumartesi günü gibi (ben o gün izinliyim de azıcık bencillik yapayım dedim :oops:   )

halilak

halilak

Moderator
Hava tahminlerine bktın mı?

Kesin fırtına kopar...   :oops:

Ben bir rahatsızlık durumu olmazsa gelirim...

Saygılar...

D

dogantural

Kayıtlı Üye
Hava tahminlerine bktın mı?

Kesin fırtına kopar...   :oops:

Ben bir rahatsızlık durumu olmazsa gelirim...

Saygılar...
BENDE BU ŞANS OLDUKTAN SONRA TUSUNAMİ BİLE OLABİLİR :) :)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Organizasyon işi zor iş... Çalışan Herkese ortak olan bir gün bulmak ve bunu da emekli olan abilerimizin müsait oldukları gün ile uyuşturmak lazım. Bu arada tekneyi ve yem işini ayarlamak lazım... 

Gideceğimiz yer ve teknenin gelecekler için önemi de var tabi... Tek tek aramak haberdar etmek lazım... Bunun için zaman lazım :)

Çok olumsuz konuştum biliyorum ama defalarca organizasyon düzenlemiş biri olarak yazdım bunları...  Detaylıca plan yapılmadığında son 1-2 gün kala iptaller yaşanıyor sonucunda da bu para balığa gideceklerin cebinden çıkıyor....

Saygılar sevgiler....

D

dogantural

Kayıtlı Üye
Organizasyon işi zor iş... Çalışan Herkese ortak olan bir gün bulmak ve bunu da emekli olan abilerimizin müsait oldukları gün ile uyuşturmak lazım. Bu arada tekneyi ve yem işini ayarlamak lazım... 

Gideceğimiz yer ve teknenin gelecekler için önemi de var tabi... Tek tek aramak haberdar etmek lazım... Bunun için zaman lazım :) :)

Çok olumsuz konuştum biliyorum ama defalarca organizasyon düzenlemiş biri olarak yazdım bunları...  Detaylıca plan yapılmadığında son 1-2 gün kala iptaller yaşanıyor sonucunda da bu para balığa gideceklerin cebinden çıkıyor....

Saygılar sevgiler....
Biraz düşününce söyledikleriniz çok mantıklı daha önce forumda hiç organizasyon yapmadım ama bence birlik olunursa güzel bir etkinlik çıkartabiliriz. tabii yan çizmek olmayacak :) :)

halilak

halilak

Moderator
Bence tekneyle gitmek yerine hep beraber bir kıyıyı işgale edip kıyıdan da atarız.

İyi bir yer bilen öncü olur,

bir yerde buluşulur 12-24 saatlik birkıyı avına gidilir.

Dahası iptal miptal yaşanmaz.

Herkes evinden bir şeyler getirir...

yem beraber alınır... Vs...

Bizim buralar bu konuda çok verimsiz...

Saygılar...

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Önder abi ve Orhan abi kıyı noktalarını içimizde en iyi bilenler...  Çok güzel olur hatta tekneden daha da güzel olur....