Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

İzmir Havası Iyi Geldi Doğrusu

• Konuyu başlatan Manisa Team
  • Başlangıç tarihi
Manisa Team

Manisa Team

Çımacı
Bu hafta dedimki madem hava balık avı için bozuk bende şöyle bir İzmir gezisi yapayım dedim.

Bir kaç arkadaşa ve dostlara gideceğimi ve gelmek isteyen olup olmadıgını söyledim ve Ben (Öner) Mehmet abi ve oğlum Seyit ile sabagın erken saatlerinde (09:00)gibi çıktık yola Sabah ilk olarak 1. sanayi sitesinde kurulan bit pazarına uğradık 1.5 saat kadar orada zaman harcadık sonra ise Övünç aradım işin yok ise senin o tarafa gelmek istediğimi söyledim oda sanki bizleri bekliyormuş gibi tabi tabi buyurun gelin demesiyle kırdım direksiyonu Gaziemire giderkende Orhan abi yi aradım işin yok ise sende Övüçlerin oraya gel 2 beşlik bozalım dedim sağ olsun oda beni kırmayıp geldi,muhabbetin belini kırdık çok arkadaşımızın ,dostlarımızın kulaklarını çınlattık,son balık çıkan ve çıkma ihtimali olan yerleri bir bir ele aldık yani kısaca çok güzel bir gün yaşadık ama ne yazıkki sadece bir poz fota çekilme fırsatımız oldu.

Övünç'e bizlere çok iyi bir misafirlik gösterdiği için teşekkürlerimi sunarım.

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fimg844.imageshack.us%2Fimg844%2F7361%2Fdscn0471y.jpg&hash=c25c6c5ae8ea8f19d64707756638df8c

Moderatörün son düzenlenenleri:
Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Öner ne güzel yapmışın,

sende benim gibi yerinde duramıyorsun. dostlarla muhabbete takılmışın bundan güzeli varmı.

Daimi dostlarla tatlı muhabbetler dilerim.

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
ne kadar güzel haberim vardı ama bulunamadım dostlarla içilen bir çay her şeye değer devamını dilerim

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Öner abi ,

Geldiğiniz için ben teşekkür ederim , benim için sohbetin ve dostluğun pekişmiş olduğu çok güzel saatlerdi inşallah tekrarlarız.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
ah be ah bende gelecektim ne güzel davet etmiyorlarki.... sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli sinirli

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Elim kırık, bacağim değil. Böyle biline.

K.yaka dan Gaziemir metro ile 1/2 saat.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Ali abi davet etmiyolar abi bunları ne yapmak lazım bilmiyom artık....

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
İfadeleri mutlaka alınacaktır.

Bu da böyle biline.

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Bunların kafalarından kıvılcım çıkarttırmak lazım abi.... :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye:

:blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye: :blackeye:

Orhan Yıldız

Orhan Yıldız

Oltacı
her zaman kapımız acıktır dostlarımıza parmak  güzel oldu valla ben düşünüyordum manisaya gelme siz geldiniz  parmak

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ayıp ayıp insan  bi arar Övünç espirili   espirili   espirili    ben gelemezdim ama Ali abim gelirdi....  :blackeye:   :blackeye:   :blackeye: