Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

İstanbul’un En Baba Lüferi Yarışması

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
İstanbul'da geçtiğimiz senede düzenlenen ve şahane görüntülere yer veren bir yarışma daha Balıkçı Dostlarımıza merhaba diyecek...

Ama bu öyle büyük sponsorlar içeren bir yarışma olmadan halkın içinden gelen kaynaklarla imza atılan bir yarışma...

Adıda çok güzel, ''İstanbul’un En Baba Lüferi Yarışması'',

Eee Kolay mı? Lüfer bir simge İstanbul İçin...

Bildiğiniz gibi bir çok kampanya başlatıldı ama bunlarda en önemli paya sahip olan Slow Food, Fikir Sahibi Damaklar Konvinviyumu yada diğer adıyla Lüfer Koruma Timi'dir.Ekibe burdan göstediği öz veri ve başarı için teşekkür edelim.

Aynı zamanda bizlerin de bu koruma timinin bir destekçisi olduğumuzu belirtelim.

Gelelim ''İstanbul’un En Baba Lüferi Yarışması'', kuralları basit!

• - 16 yaş ve üstü tüm İstanbullu'lara açıktır
  • - 16 yaş altı avcı adaylarımız ebeveyinleri eşliğinde katılabilirler
  • - av konusu balık lüferdir ve yarışmaya aday avın en az 24 cm olması (çatal boy) gerekmektedir
  • - yarışmaya aday balıkların 20 Ekim 2012 günü İstanbul'da ve olta ile tutulmuş olmaları gerek şarttır
  • - yarışma adayı balıkların 20 Ekim 2012 tarihinde 08:30-11:00 saatleri arası, Fener, Şair Nedim Parkı'nda kurulacak olan jüri heyetine teslim edilmesi gerekmektedir
  • - yarışmanın 1 birincisi ve 10 mansiyon ödülü sahibi seçilecek olup
  • - 1. olan balıkçıya bir adet 586 CHD Humminbird balık bulucu armağan edilecektir

Sayın Defne Koryürek ve destek veren tüm Lüfer Koruma Timi ekibine birkez daha teşekkürler.Önemli olan hangi şehirde olduğumuz değil neler hissettiğimizdir.Bizlerin kalbi onların yolundadır.

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Sonucu merakla bekliyorum.:captain:

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
Bende sonucu bekliyorum....
.png' alt=': karizma :'>: karizma :
.png' alt=': karizma :'>: karizma :

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sonucu bekleyeceğinize ben katılalım derim arzu eden varsa bana uyar. :)

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Ben hala çatı işiyle uğraşıyorum,:yipranmis:

boş vakit bulursam çupraya takılırım yine :)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Katılcak her avcıya ayrı ayrı başarılar... Katılmayı çok isterdim ama burada bile iş yüzünden balığa yeterince vakit ayıramıyorum İstanbul'daki balığa mümkün değil...

Övünç ile birlikte katılacak olan olursa onlara 2 kez dilerim başarı dileklerimi :):)

Sonucu merakla bekliyorum...