Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

İmza bölümü hakkında öneri

• Konuyu başlatan Yasin AKSOY
  • Başlangıç tarihi
Yasin AKSOY

Yasin AKSOY

Oltacı
Arkadaşlar merhabalar, aranıza yeni katıldım, halen siteyi çözmeye çalışıyorum. Size bir önerim olacak, profillerimizin imza kısmına yazdığımız bilgileri; ad soyadı, av alanı ve yaş ile kan grubu gibi bilgilerimiz her mesajımızın sonunda gözükse daha iyi olur kanısındayım. Çünkü böylelikle bizim av mekanımıza yakın olabilcek arkadaşlarla daha kolay tanışma imkanı bulabiliriz. Ayrıca kullanıcı ismi ad soyadı olarak kullanmayan üyeler için de ismen hitap edilmesi daha kolay olacaktır. Siz ne dersiniz? Kolay gelsin ... Ya da imza kısmını doldurmayı şart koşsak?

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Yasin Bey , öncelikle uyarınız için teşekkür ederim bu konuda sağolsun Önder Abi'de daha önce uyarıda bulunmuştu ama yapmayı unuttum fakat hemen çözüyorum merak etmeyiniz biraz sonra tekrar kontrol edebilirisiniz.

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Yasin aramıza hoş geldin. Paylaşımlarını bekliyoruz.

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Merhaba Yasin,

Övünç kardeşim yakından ilgilenir,merak etmeyin,keyifli paylaşımlar.