Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

En Uygun Fiyatı Olan Sahteleri

• Konuyu başlatan almaph
  • Başlangıç tarihi
Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Denizlide yani benim memleketimde Işıklı gölü var,

Yıllar yıllar önce o gölde kerevit ve turna-sazan bolluğu vardı,ve o gölde turna avını yemek kaşığından yapılan olta ile avlanırdık,

düşünün yemek kaşığına atlayacak büyüklükte av vardı,bilinçsiz avcılık nedeniyle malesef orayıda bitirdiler.

En verimli zamanlarında yaz tatilimizi orada geçirirdik,şimdi yüzüne bakan yok.

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Denizlide yani benim memleketimde Işıklı gölü var,

Yıllar yıllar önce o gölde kerevit ve turna-sazan bolluğu vardı,ve o gölde turna avını yemek kaşığından yapılan olta ile avlanırdık,

düşünün yemek kaşığına atlayacak büyüklükte av vardı,bilinçsiz avcılık nedeniyle malesef orayıda bitirdiler.

En verimli zamanlarında yaz tatilimizi orada geçirirdik,şimdi yüzüne bakan yok.
önder abi,dinar -çivril yolu üzerinde değilmi?

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Evet Yücel,

Ben Çivrilliyim,Işıklı gölüde 15 dakika filan.

Özledim eskileri şimdi yahu,eskiden ne keklik vardı oralarda.  sinirli   sinirli   sinirli

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Evet Yücel,

Ben Çivrilliyim,Işıklı gölüde 15 dakika filan.

Özledim eskileri şimdi yahu,eskiden ne keklik vardı oralarda.  sinirli   sinirli   sinirli
abi,yaklaşık 7 yıl ısparta ya (iş seyahati) ayda en az 1 hafta gidip geldim.dinar-çivril arası çok keyifli bir yol .doğanın bir çok rengi var.göl gerçekten adı gibi adeta ışık saçıyor.yolda uyarı levhaları olduğundan sanırım doğal hayat hala var.birde "salda gölü" var(farklı bir yerde) sanırım burdur a bağlı ,inanılmaz renk tonları var.