Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

çok yanıtlı konular

• Konuyu başlatan Halil İplikçi
  • Başlangıç tarihi
Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
övünç kahvehane gibi çok yanıtlı konularda son mesajı ne yazmış diye tıkladığımda konunun en başına gidiyor doğrusu son mesaja gitmeli

bi el atsana

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Yapalım Halil Abi merak etme biraz sonra hazır olur.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Sevgili Halil Abimin bir isteği olarak gelen bu öneriye cevap vermek adına, ufak bir değişiklik yaparak durumu sizlerin tercihine açık hale getirdim belki biraz bekletmiş olabilirim ama asla söyledikleriniz yada istedikleriniz unutmuyorum not alıyorum bu yüzden aklınıza gelen böyle daha iyi olur dediğiniz iletmek istediğiniz ne varsa hiç çekinmeden fikir beyan edebilirsiniz burası Hepimizin ve hep öyle kalacak...

İşte sorunun çözümünü resimli olarak kısaca sizler nasıl çözeceğimizi anlatayım,

Öncelikle sitemize üye girişi yaptıktan sonra , giriş yaptığımız bölümün en sağında Üye kontrol paneli yazan noktaya tıklıyoruz karşımıza açılan ekrandan yapmamız gereken 2 unsur bizi bekliyor,

1. Genel ayarlar bölümüne tıklayınız,

2. Açılan sayfada şuan size aktif olarak aşağıda yer alan resimde hangi noktayı değiştirmeniz gerektiğini açıkladım,

Konu gösterimi bölümüne gelerek , gerekli değişikliği yaparak sayfanın en altındaki değişiklikleri kaydet tuşuna basarak çıkıyoruz.

Hepsi bu sıradaki istekleri bekliyoruz...