Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Cep Telefonu ve Mobil Cihazlarla Navigasyon

• Konuyu başlatan Övünç Dinç
  • Başlangıç tarihi
Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Şimdi biraderin telefonuna navi yi ücretsiz indirdik,proğram  şimdilik demo çalışıyor herhalde ,

ege denizi haritası için 35 Tl istedi :) birader dur bakam bi araştıralım dedi :)

kendisi apple store kayıt olurken kredi kart nosunu vermemiş,ben olsamda vermemdi zaten, :)   :)

kredi kartlarında geçici hesap,yani internet hesabı açılıyor ya ,bir ara onla alıp deneyeceğim artık, sağol Övünç.

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Gelecek hafta haritayıda satın alıp deneyeceğiz bakalım,umarım ihtiyaca uygun bir haritadır,sonucu ölmez kalmazsak bir yerlerde yazarız artık :)

halilak

halilak

Moderator
navi...cs dede bu özellik var ama biraz dolambaçlı, paralı ilavelerini alırsan daha kolay :) :)

navi...cs de yer imi koymayı biliyorsan mesele yok, sol üst köşedeki arama ikonu ile istediğin enlem boylamı haritada arattır ve oraya işaret koy sonrada ismini değiştirebilirsin....

yer imi koymak içinde haritaya parmağını dokundurunca çıkan + nın yanındaki soru işaretine dokun ve konumu kaydet, burada ister + nın konumunu ister o anki gps konumunu kaydedebilir isminide değiştirebilirsin...  yandık
Teşekkürler;

Çeşitli yollar denemiştim ama bunu fark edememişim....

Bunu öğredim...

Peki satın alırsam (ki aslında bir süre daha kullanıp beğenirsem satın alacağım) yeni bir özellik mi geliyor Navi...s'te? mesela?

Saygılar...

emreerdem

emreerdem

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar ben bu işte cok yeniyim bir merakla telefonuma garmin bluchart mobil indirdim.tabi onu indirmek yetmiyormuş. haritasınıda 199 tl verip aldım ama cok yeterli gelmedi sanki bana denizin içindeki yükselti haritası.bu tür uygulamalardaki haritalar standartmı oluyor.yoksa bütün sirketlerin ayrı ayrı veri toplayıpmı harita cıkartıyolar.bu konuda önericeginiz gerçege en yakn. kullanılan harita hangi firmanın.şimdiden teşekkürler.

emreerdem

emreerdem

Kayıtlı Üye
o konuyu okudum navıonıcs in app uygulamasınıda indirdim. haritası bluechart la aynı ise onuda boşuna almayayım diye düşündüm. o yüzden sormuştum. bluechart haritası hakkında pek bir şey bulamadım. iyisimi onuda indirip karşılaştırmak herhalde.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
ücretli harita indirmeden önce biraz bekle istersen... 1-2 arkadaş var bu konularla ilgilenen onlar foruma girdiklerinde sana yardımcı olacaklardır...

emreerdem

emreerdem

Kayıtlı Üye
navıonıcs haritasını aldım ve kafam karıştı.bluechart la farklılık gosteriyolar.hangisi daha doğru acaba şimdi birde sonar alıp sağlamamı yapmam gerekiyor  sinirli  fiyat olarak da baya fark var.ama fiyat performans acısından ikisinde kullanan biri bilgi verebilir mi acaba.