Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Balıkçılık Dükkanlarında Başınıza Gelen Ilginç Olaylar

• Konuyu başlatan almaph
  • Başlangıç tarihi
Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
kemeraltında bir kaç yerde sordum övünç ü tanıyormusunuz diye genelde bir süre yüzüme bakıp "hayır" diyorlar.bende anlıyorum sebebini...
Burhan Kuzu bakanımız geçen gün tivitırdan ne buyumuştu " H...S....."

Hayır diyenlere uygun gider mi?

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kemeraltında bir kaç yerde sordum övünç ü tanıyormusunuz diye genelde bir süre yüzüme bakıp "hayır" diyorlar.bende anlıyorum sebebini...
Tanırlar tanımasında reklam almıyoruz diye herkes öfkeli o yüzden sallamazlar :) ...

K

kurşunsuzzoka

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu konu tam benlik. Yıllardır rapala rapala derim. Alanyada birgün bi dükkana girdim Yılmaz abi koş koş dediler. Dükkan sahibiymiş. Orka Balık dı galiba. Abi dedim bana rapala lazım. Bir gösterdi rapalaları taaa finlandiyayapımı orjinal balsa olnalardan mı maxraplar mı Allah Allah. Bak bunlar duelinki dedi .arkamı döndüm sıra sıra yozuri. Ya abi ben istanbul izmire sordum internete baktım bunları sen kutulu kutulu nerden aldın dedim. Bak dedi meppsler de orjinal, Aaa bi baktım Nordingenler de var hayır Alanyada Nordingen ne arar değil mi??
Sen koca koca şehirlderde malzeme ara git alanyada dükkanda envayi çeşit bul eeee. Param yetmedi 40 kutu alabildim.:p:po_O