Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Balık Değil Canavar...

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
İtalya'nın en uzun ve Avrupa'nın önemli nehirlerinden olan Po Nehri'nde127 kilogram ağırlığında bir yayın balığı yakalandı.

2 metre 67 santim uzunluğundaki balığı yakalamak için 40 dakika mücadele eden Dino ve Dario Ferrari isimli ikiz kardeşler, poz verdikten sonra balığı nehre geri bıraktı.

Nehirde 20 yılda yaklaşık bin 800 balık tuttuklarını söyleyen Ferrari kardeşler, bugüne kadar yakaladıkları en büyük balığın bu olduğunu vurguladı.

Kardeşlerden Dino, "Ben kimim ki onun hayatına son vereyim?" diyerek balığı tekrar suya bıraktıklarını belirterek mümkün olursa bir yıl içinde onu daha da büyümüş haliyle yakalamayı umduklarını ifade etti.

https://www.youtube.com/watch?v=pCHGhwd_rh0&t=395

Moderatörün son düzenlenenleri:
umut82

umut82

Oltacı
Şu adamlarda ki kültüre hayranım arkadaş, imreniyorum gerçekten.. Helal olsun valla

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Bravo. Tebrik edilecek bir davranış.

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
bence bu ebatta bir balığı geri salmak mantıklı değil show olmuş.. zaten yayının daha büyüğü ancak rekor olur

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
302 otomarsan valla

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Güzellll :) yarın bir kaç Manisalı gider alır gelir onu :) 

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Videoya ''muhtemelen bu avın olan '' video ekledim :)