Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Bailless Makineler

• Konuyu başlatan yucel35ege
  • Başlangıç tarihi
yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
selam dostlar bu ara pek konu açan yok, bende daha önce sorduğum fakat cevap alamadığım bir konuyu tekrar açmak istedim. :) :)))Bailless yani sarma teli olmayan makinalar dikkatimi çekiyor ve genelde bunlar Pahalı makinalar.avantaj mıdır yoksa dezavantaj mı. Ne düşünüyorsunuz.daha önce övünç Ün tanıttığı Zeebass zx27 de aynı bu şekilde idi

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Zeebass nefis bir makina. Tabii ki fiyatı da ona göre. Ama bailles makinalar hakkında herhangi bir fikrim yok.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Abi hiçbir bilgim yok maalesef yardımcı olamayacağım... 

Bu aralar pek vaktim yok nete giremiyorum şirketteki net te artık kısıtlandı site açılmıyor bu sebeple evde girersem girerim giremezsem yanaklarınızdan öperim  :oops:   :oops:   :oops:

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Abi hiçbir bilgim yok maalesef yardımcı olamayacağım... 

Bu aralar pek vaktim yok nete giremiyorum şirketteki net te artık kısıtlandı site açılmıyor bu sebeple evde girersem girerim giremezsem yanaklarınızdan öperim  :oops:   :oops:   :oops:
Bizim makine Profesörü nerede bu aralar,ses soluk yok:)))

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Bizim makine Profesörü nerede bu aralar,ses soluk yok:)))
abi köle izaura oldu o bu aralar.. Hafta içi iş  sonrasında yabancı dil kursu haftasonu da evde duru hanımcık a bakma işi  :oops:   :oops:   :oops:   onun durumu vahim yani :)

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
abi köle izaura oldu o bu aralar.. Hafta içi iş  sonrasında yabancı dil kursu haftasonu da evde duru hanımcık a bakma işi  :oops:   :oops:   :oops:   onun durumu vahim yani :) :)
Allah kolaylık versin:))
abi köle izaura oldu o bu aralar.. Hafta içi iş  sonrasında yabancı dil kursu haftasonu da evde duru hanımcık a bakma işi  :oops:   :oops:   :oops:   onun durumu vahim yani :) :)
Allah kolaylık versin:))

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Övünç selam, konu eskidi ama senden cevap bekliyoruz . Bi bak gari:)))

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Yeni gördüm abi....

Cevap yazıcam sana merak etme yoldayımda cepten yazıyorum....
övünç kardeşim İspanya ya gidiyon:))Zeebass a beni hasta ettin. Gerisini sen düşün gari:))

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
övünç kardeşim İspanya ya gidiyon:))Zeebass a beni hasta ettin. Gerisini sen düşün gari:))
Hayırlısı olsun abi bende bu gece sana Bailless için bir kaç satır karalama yapmayı düşünüyorum :)...

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun abi bende bu gece sana Bailless için bir kaç satır karalama yapmayı düşünüyorum :) :)...
kardeşim o makinayı almak şu an ferrari hayal etmek gibi.keşke durumlar iyi olsa bir tane sipariş verebilsek