Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

At-Çek Takım'ı Ile Dip Avı

• Konuyu başlatan yucel35ege
  • Başlangıç tarihi
yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
selam dostlar , bir süredir at-Çek takımım ile klasik Kıyıdan dip avı yapıyorum.makina 40 lık Mitchell , kamış shimano 2.70 catana(14-40gr).at-Çek işinde başarılı olamadım .bende bu takımla Kıyıdan avlanmaya başladım ve oldukça memnunum.30 gr kurşunla bile uzak mesafelere Atış yapabiliyorum, vuruşlarda çok hassas.en son kahvehane de yayınladığım sargoz u da bununla yakaladım.sizler bu Yöntem için ne düşünüyorsunuz.selamlar

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Abi ilginç ama neden olmasın ki... Balık avlayamazsın diye düşünenlerinin gözüne sokar gibi 400 gramlık sargoz u da tutmuşsun :)

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Abi ilginç ama neden olmasın ki... Balık avlayamazsın diye düşünenlerinin gözüne sokar gibi 400 gramlık sargoz u da tutmuşsun :) :)
Ramazan 3-4 kilo luk levreği bu Takım'lar çekebiliyor .ayrıca Vuruş hassasiyeti mükemmel.bir süre böyle avlanmayı düşünüyorum .ayrıca takım çok hafif .denemeni tavsiye ederim

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
abi yaz sonuna doğru bi av yaparız seninle o zaman denerim :) :)  

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
Ramazan 3-4 kilo luk levreği bu Takım'lar çekebiliyor .ayrıca Vuruş hassasiyeti mükemmel.bir süre böyle avlanmayı düşünüyorum .ayrıca takım çok hafif .denemeni tavsiye ederim
Ramazan bu balık sargoz değil galiba sanırım sivriburun Karagöz

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
olabilir abi.. sen yazınca baktım sivriburun a benziyor baya bi.. Hiç avlamadım ilk defa senin resminde gördüm....

yucel35ege

yucel35ege

Kayıtlı Üye
olabilir abi.. sen yazınca baktım sivriburun a benziyor baya bi.. Hiç avlamadım ilk defa senin resminde gördüm....
Ramazan geçen akşam anoson ile sınavı geçti.süper lezzet:)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Afiyet olsun abi :) Kendi tuttuğun balığın tadı ayrı bir zevkli oluyor zaten :)