Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Antenli Mercan Avı Niyetine :)

• Konuyu başlatan poseidon_35
  • Başlangıç tarihi
poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
sabah 6buçukta uyanış ve 10 dakika sonra kendimi sahilde buluyorum :) :) deniz yatık çarşaf misali

ve beklenen hareket başladı motor fora :oops:

kerterizi zor tutturuyorum daha ayılamamışım.ileri,sağa sola derken çapayı yolluyorum aşağıya :) :) bizim martı ayşe yerini alıyor her zamanki gibi :oops:

oltamı denizle buluşturur buluşturmaz ilk vuruşu ve ikili mercanı tekneme alıyorum :) :)

1 saat içinde hatırı sayılır balık yakaladım hepside iri ve diri :oops:

balık birden kesiyor yaklaşık 1 saat kadar vuruş alamıyorum vuruş olsada çok cılızdı.sebebi çok geçmeden anlaşıldı çevremi yunuslar sarmış :depressed:

yalnız olmamın verdiği rahatlıkla 3 tane oltaylan çalışıyordum :oops:  3.oltayı kontrol edeyim derken çekemedim zorlamayla yukarı aldım yavaş yavaş şaşkın  köstekler 0.20fc iğne mustad1522 5 numara.testi başarıylan geçtim.mercan yakalanmış mercanada ahtapot atlamış :oops:  kepçe mrifetiylen 2sinide tekneye alıyorum :) :)

balık tamamen kesiyor ve biraz kıyılayım dedim en azından mandagöz,ispari,kupes alırım :) :)

2 adet karagöz alıyorum 1 tanesi 650 gr geldi :oops:  diğeri 450 gr :oops:

akşam oldu ve dönüş başladı geç olmadan dönmem lazım çok yorgundum :) :)

ve günün hasılatı 41 adet balığım vardı 41 kere maşallah :oops:

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Abicim çok bereketli geçmiş süper av olmuş daha ne olsun ...

Bizede nasip olur inşallah, resimlerde kıskandırıyor hanii :)...

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Şansın daima yanında olsun. C.teside bizimle olur inşallah.

poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
Abicim çok bereketli geçmiş süper av olmuş daha ne olsun ...

Bizede nasip olur inşallah, resimlerde kıskandırıyor hanii :) :)...
çok teşekkürler :) :) gerçekten hiç sıkılmadım yalnız olmama rağmen :) :) son avım bereketli ve eğlenceli geçti.sizin raporunuzu bende merakla bekliyorum :) :)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Maşallah abi.... Arkadaşların söylediği gibi çok bereketli, çok güzel geçmiş av... Ahtapot, 650 gr ve 450 gr 2 adet karagöz tam piyango olmuş :)

Darısı başımıza artık :)

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Çok güzel av olmuş tebrikler,

bu aralar böyle balık almak çok güzel,sular soğuk olduğundan çokta lezzetlidir onlar şimdi,

afyet şeker olsun,gelecek avlarında bol şanslar.

poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
Maşallah abi.... Arkadaşların söylediği gibi çok bereketli, çok güzel geçmiş av... Ahtapot, 650 gr ve 450 gr 2 adet karagöz tam piyango olmuş :) :)

Darısı başımıza artık :) :)
son av gayet başarılı geçti.ahtapotu salcaktım ama değişiklik olsun dedim güzel bir tarifle akşam menüsü olabilir diye düşündüm :) :) karagözleri kıyıya yakın benim kerterizim var oradan aldım.hep gittiğim yer fakat çapayı bırakma ihtimali olan bir yer :) :) o kerterez 2 çapamı yedi benim aşağısı fena kayalık :oops:

poseidon_35

poseidon_35

Kayıtlı Üye
Çok güzel av olmuş tebrikler,

bu aralar böyle balık almak çok güzel,sular soğuk olduğundan çokta lezzetlidir onlar şimdi,

afyet şeker olsun,gelecek avlarında bol şanslar.
teşekkürler önder abi.balıklar bizimkilere yarıyor ben pek yemiyorum tutması daha güzel :) :)

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
On numara bir havada on numara bir av güncesi olmuş.Allah içinize sindirsin... :) :)

O

odek2145

Kayıtlı Üye
abı burası neresı :) :)

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
muhteşem bir av olmuş kırmızılar harika bayıldım tebrikler daim olsun