Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Alınık Surf Kamış

• Konuyu başlatan Bünyamin Kanatlı
  • Başlangıç tarihi
Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Genel Sorumlu
Merhabalar sevgili üstadlarım.Çok ama çok uzun süredir giremediğim, daha doğrusu zaman ayıramadığım bu güzel ortamdaki herkesi çok özlediğimi ayrıca belirtmek istiyorum..Umaırm hepiniz sıhhattesiniz.Değerli hobidaşlar..Elimdeki shimano alivio 420 kamışın en uçtaki halkası kırıldı. Her yolu denedim, 2-3 atış sonrasında halka bir nedenden ötürü çıkıyor. Konuyu çok uzatmak istemiyorum. Elinde surf kamış satan var ise, makul fiyatlar ile almayı düşünüyorum. Aradığım 100 - 200 tl arası. Bizde bir deyim vardır. "Kız arıyorum dul olsun, ama az kullanılmış olsun" Benim böyle bir niyetim yok. Kamışın sağı çizilmiş solu çizilmiş önemli değil. Ama hiç tamir görmemiş olması önemli. Alivio kamışıda sadece uçtaki halkası çıkıyor diye aldım. Orjinali gibi olmuyor..Dediğim özelliklte teleskopik yada 3 parçalı, 100-250 gram atarlı surf kamışı olan arkadaşlar ile görüşmek isterim..Marka model çok önemli değil..

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
Tekrar hoş geldin. Özlettin kendini. Bir daha ara verme kızarım bak. Hııımmmmm.

Güzel paylaşımlarını bekliyoruz.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Evet satacak olan dostlar kardeşimize destek olalım  :oops:   :oops:   :oops:

K

Kuriko

Kayıtlı Üye
Merhaba okuma salina surf kamış var 250 rahat atarı var sağlam bir kamış + motor vs cok sağlam ekipmanlarım var 2 3 kez kullandım sofor ayarında düşünürsen ulaşırmısın 0543 327 33 53 telefon numaram