Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

Ais Cihazı Programlama Ve Radar

• Konuyu başlatan edip
  • Başlangıç tarihi
edip

edip

Kayıtlı Üye
tüm ais cihazlarının programları arızaları yapılır ayrıca balık bulucu radar cps telsiz tamirleri yapılır

halilak

halilak

Moderator
tüm ais cihazlarının programları arızaları yapılır ayrıca balık bulucu radar cps telsiz tamirleri yapılır
Garmin Nuvi 310 GPS'im var. Ekran bir türrlü kalibre edilemiyor. Yani sen hayıra basmak istiyorsun o eveti işaretliyor.

Yazılım reset atma ve fabrika ayarlarına dönme gibi yanıtların hepsi tarafımdan denenmiştir.

O nedenle çözüm olmadığı bilinsin diye söylüyorum.

Bunun onarılması olasılığı var mı?

Saygılar...

edip

edip

Kayıtlı Üye
onarılma olasılığı yazılımı tekrar yükleyerek olabilir yada direk firmaya gönderip teknik raporla servise göndermek ben garmin bayisi olarak coğu cihazları servis formu doldurarak gönderiyorum arzu ederseniz cihazı göndereblilirsiniz

Som

Som

Kayıtlı Üye
Edip kardeşim,

teknemde NORTHSTAR M 121 Combo aleti var ancak, ne sonardan nede harita uygulamasından iyi bir performans alamıyorum.

Bu markanın Türkiye mümessili olmadığından dolayı da ne yazılım ne de donanım desteği bulamadım.

Cihaz SD kart slotlarını görmediğinden dolayı da muhtelif harita yükleme denemelerim sonuç vermedi.

Yazılım ve iyi bir ayna (transduser) konusunda bana yardımcı olabilecek kişileri önerebilirmisiniz?

Sizinle nasıl irtibata geçebilirim?

Teşekkürler peşin!

Selamlar