Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

14.05.2015 Jig Avım

• Konuyu başlatan ahmetfettah
  • Başlangıç tarihi
ahmetfettah

ahmetfettah

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır denizi koklayamıyordum işlerimden dolayı. Bu yazın merak sardığım jig olayına giriş yaptım gerence açıklarında 4 saatin sonun bu yakışıklıyı tekneme aldım. Balık büyüdükçe heyecanda büyüyor. :) :)

Junglehook

Junglehook

Miço
Tebrik ediyorum bravo...Elinize emeğinize sağlık.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
oooo Ahmet abi bir döndün pir döndün... Maşallah resmen bir canavarı almışssın tekneye... Biraz hikayesini ne kadar uğraştığını yani kısacası detayını verseydin abi :) Merak ediyor insan :) :)

emreerdem

emreerdem

Kayıtlı Üye
tebrikler cok güzel ganimet. bu resimleri gördükçe jig e daha cok meraklanıyorum. galiba 15 20 boyunca jig yapıcam bayramdan sonra :) :) 

ahmetfettah

ahmetfettah

Kayıtlı Üye
Ramazan merhaba hikayesi şöyle sabah yaklaşık 7 gibi açıldım yaklaşık 40 metrelerde balık jig bir kaç sefer asıldı ama alamadım anladığım kadarı ile iğneler küçüktü ondan.60 metrelerde pek vurmadı gene 40 metrelere döndüm vede zınk diye oturdu 15 metre balığı yorarak çektim buda 25-30 dk sürdü baya mücadele etti makinam çok yetersiz geldi misanam mum lu ip misina idi elle devam ettim son 10 metrede balık kendini bıraktı zaten vede kepçeme girmeye hak kazandı 6.200 gr geldi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Maşallah diyelimde nazar değmesin,yeni avlarında bol şanslar dilerim.

ARAGAMİ

ARAGAMİ

Editör
41 kere maşallah.

gözümüz gönlümüz şenlendi.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ramazan merhaba hikayesi şöyle sabah yaklaşık 7 gibi açıldım yaklaşık 40 metrelerde balık jig bir kaç sefer asıldı ama alamadım anladığım kadarı ile iğneler küçüktü ondan.60 metrelerde pek vurmadı gene 40 metrelere döndüm vede zınk diye oturdu 15 metre balığı yorarak çektim buda 25-30 dk sürdü baya mücadele etti makinam çok yetersiz geldi misanam mum lu ip misina idi elle devam ettim son 10 metrede balık kendini bıraktı zaten vede kepçeme girmeye hak kazandı 6.200 gr geldi.
abi süpersin ya... tebrik ederim tekrar... Senin adına gerçekten çok sevindim.. İnşallah böyle bir canavar bizede denk gelir...