Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

1000

• Konuyu başlatan Ali Rıza Acar
  • Başlangıç tarihi
Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Kayıtlı Üye
1000 nedir? Cevapları bekliyorum.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ali Abicim bize böyle kolay sorular sorma birlikteliğimiz ve yaşadığımız acı , tatlı ne varsa mısralarımıza yansımıştır bugüne kadar ne mutlu ki bunu düşünecek kadar Dostluğumuz oluşmuştur hem senin hem bizim için önemli olan ve değer verilmesi gereken birbirimize olan bağlılığımızdır. Daha nice bu soruyu soranlar olur inşallah gereken sadece birbirimizi iyi tanımamız yoksa emin ol daha 10.000 lerce mesaj olacaktır .... :)

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Alirıza bu nedir şimdi anlamadım ama 999'un bir üstü,1001'in bir altı diyeyim.:kızgın:

Başkada aklıma birşey gelmiyor,altından bir şey çıkmaz umarım:)

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
hani çam sakızı çoban armağanı di mi ya yönetim göreve.. darası başıma

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yönetici
Yönetici
OltaMisina Ekibi
Hepinize Kalbimi verdim bundan ötesini verebileceksem buyrun yazın kestiğiniz diyete razıyım...

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Vay benim gibi adamın aklına gelmediya helal olsun bana.Yok yok çaptan düşmüşüm artık.Birşeyler yapmak lazım.

Abisi daha nice binli mesajlara,Övünçte güzel yazmış,bunun üstüne yazılmaz artık. :)

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren

Moderatör
1000 sayısı güzeldir dahani:zuhaha: :zuhaha: :zuhaha:ce 1000 lere bakalım...
.png' alt=': karizma :'>: karizma :
.png' alt=': karizma :'>

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
1000 nedir? Cevapları bekliyorum.
1000 Nedir ? Bu rakam hepimizin gerek bu site gerekse tanışmış olduğumuz o güzel günlerden bu yana gelen güzel geçmişimizi ifade ediyor abi. 1000 i gördük '' inşallah 10.000'leri de görürüz bir arada mutlu ve huzurluca.... ''

Biliyorsun abi bizim sitemiz yaptığı işlerde ve işleyiş tarzında diğer bir çok sitenin aksi yönünde işliyor :evil::evil:

Bu bakımdan 1000 msj a ulaşan dostlarımız sitedeki herkeze hediye alıyorlar :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha::evil::evil::evil::evil: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :):) :):) :)

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
Biliyorsun abi bizim sitemiz yaptığı işlerde ve işleyiş tarzında diğer bir çok sitenin aksi yönünde işliyor :evil::evil:

Bu bakımdan 1000 msj a ulaşan dostlarımız sitedeki herkeze hediye alıyorlar :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha::evil::evil::evil::evil: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :) :):) :) :):) :) :)

ehh o zaman top Ali abinde:) :) :):):evil: ben bi orta şekerli kahve alayım:evil:

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
hahahahahahahah :):) :):) :):)

Junglehook

Junglehook

Miço
nice 1000 lere inşallah .Simdi baktımda benim daha cok fırın ekmek yemem lazım :yipranmis:,kaldı 955:)

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
olur olur Allah'ın izniyle 1000 de olur 10.000 de olur... :):) :)

ömer

ömer

Oltacı
Bence bin bir sayıdır hatta inin tersi bindir:) :) :):) :) :):parti::parti::parti::parti::eek:perim::eek:perim::eek:perim:

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Kim nerde neye biniyor Ömer :):) sen forkliftte değilmisin :):)