Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

10.02.2014 Gerence Avı

• Konuyu başlatan MEHMET ASIM YEŞİLDAĞ
  • Başlangıç tarihi
MEHMET ASIM YEŞİLDAĞ

MEHMET ASIM YEŞİLDAĞ

Kayıtlı Üye
Dünden sözleştik Gerence tarafında teknesi bağlı arkadaşımız levent dahil 4 kişi havanın 19 km/saat olmasına aldırmadan yola çıkmaya karar verdik.

Sabah saat 5,30 Levent arkadaşları toplamış en son beni de alıp yola revan oluyoruz.Otobanla Karaburun daha rahat daha kısa ama eski yolun güzelliği yok.Tekneye geldiğimizde hava dahada kötü Güneyden sert rüzgar baya iri dalgalar getiriyor.İki arkadaş arabada uyumayı tercih edince Levent kardeşimle beraber ava çıkmaya gelmişiz deyip sürdük tekneyi avlağa doğru bereket yer yakın.11.00 e kadar avlanabildik tekne tek cidar ve hafif, sallantı bol. Balığın vuruşlarını 0.15 ip misina ile bile zor hissediyor insan.Midelerde allak bullak kaçtık kıyıya işin en güzel tarafı semaverde odun ateşinde çay,

Kısa günün birkaç resmini paylaşmak istedim herkese rasgelsin.Maviş izmaritler epey iri idi.küçük karagözler ya iğneyi yutmuş yada kötü yerden yakalanmışlardı ayrıca epey ufak karagöz de salındı. 

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
Yinede maşallah diyelim,

gerçekten balık çok az,kaç tane balığa giden arkadaşım var ama balık sayısı fazla değil,bu nedenle çıtır çıtır gider o balıklar.

Şansınız bol olsun.

Ayaz35

Ayaz35

Kayıtlı Üye
Valla bu yoklukta bu havada bu kadar balika sukretmek lazım abi.Allah daha da bereketli avlar nasip etsin.

rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi
Ohh kısa uzun fark etmez.... Tavalıklarınız çıkmış, deniz havası alınmış, odun ateşinde birde çay içilmiş :) Daha ne olsun Mehmet abi :)

Allah bereket versin inşallah :)

ahmetfettah

ahmetfettah

Kayıtlı Üye
Tebrikler bende cmt. gerencedeydim kayıkla giymediğim yer bırakmadım ama erkek mercandan başka balık bulamadım

ishak BALLICA

ishak BALLICA

Üstad
Abisi bence o sert havada çıkmanız hata olmuş.Allah korusun tekne alabora olabilirdi.Allahtan bir aksilik olmamış ve sağ-salim gidip gelmiş ve tavalıklarınızı almışsınız.

Caner Akalın

Caner Akalın

Kayıtlı Üye
Mehmet Abi,

Gayet güzel sonuçlanmış bir av olmuş lakin sağlık en önemlisi senin ne kadar hassas düşünceli ve bu işe ne kadar gönüllü olduğunu az çok kelimelerinden ve  kullandığın ürünlerden biliyoruz mutlaka hesap yapmışsındır ama denizin riski olmaz....

Bir sonrakine daha güzel bir ortam şartlarında gönlünüzce avlanmanızı  dilerim.

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
güzel bir av olmuş tebrikler o havada balıkta sabretmek tam gönül işi

ufuk

ufuk

Kayıtlı Üye
tebrikler güzel bir av geçirmişsiniz, tavalıklar da çıkmış, dahasına rastgele.

MEHMET ASIM YEŞİLDAĞ

MEHMET ASIM YEŞİLDAĞ

Kayıtlı Üye
Herkesin düşüncelerine saygı duyuyor teşekkür ediyorum rasgele.