Neler Yeni
Oltamisina Amatör Balıkçılık

Aramıza katılmanı daha ne kadar bekleyeceğiz? Neden bizimle birlikte heyecan dolu avlarını paylaşmıyorsun?
Çekingen olabilirsin ama sohbet etmekten kendini engelleme! Çünkü burada sadece dostluk ve birlikte geçirilen zaman önemli...

1 Ton Deniz Patlıcanı Yakalandı...

• Konuyu başlatan rkacar
  • Başlangıç tarihi
rkacar

rkacar

Yönetici
OltaMisina Ekibi

Edirne Jandarma Komutanlığı ekipleri, ihbar üzerine, Enez ilçesi Karacaali köyü yakınlarında İstanbul plakalı bir kamyoneti durdurdu.

Kamyonette yapılan aramada, çuvalların içerisinde ilaç ve kozmetik sanayinde kullanılacağı öğrenilen bir ton deniz patlıcanı bulundu.

Olayla ilgili araçtaki 3 kişi gözaltına alındı.

Şüpheliler hakkında, Su Ürünleri Kanunu'na muhalefetten idari yaptırım uygulandı. Deniz patlıcanları, Enez Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne teslim edildi.

Milliyet

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Yönetici
vay hainler vay,

ben yasak diye çupra avı için çıkarmıyorum onlar kadınlar güzelleşsin diye çıkarıyorlar ha, o kozmatikle güzelleşeceğini sanan hanımlar cadı olsun emi :)

necoo

necoo

Kayıtlı Üye
önder abi cupra severmi bu şeyi ya

bi tarif verebilirmisin

Halil İplikçi

Halil İplikçi

kumsal balıkçısı
önder görmedi herhal ben yanıtlayayım..çipura sargoz bırakmalı avlarda üstüne yoktur..yengeç ve matya iğneden haramilerin tırtıklaması sonucu uzunca bir müddet sonra düşer patlıcan ertesi sabah gitsen yine iğnededir o kadar dayanıklı yani..

ancak balığın aç olması lazım atlaması için... çok fazla tercih ettiğm bir yem değil...genelde şimdi yasak olan paragatlarda kullanılır